2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار رفتیم خونه دوسته مامانم که تازه خونه گرفته بودن بعد در حمومشونو باز کرد که ببینیم چقدر بزرگه یهو بچش که شیش سالش بود گفت مامان یادته یبار با بابا خانوادگی رفتیم حموم   

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2731

دیشب مهمونی بودیم پسرم سه سالشه داشتن با بچه ها بازی میکردن یه دختر 4 ساله هم بود رژ لب زده بود به دختره گفتن رژ زدی گفت اره مامانمم زده دیدم پسرم لباش رو اویزون کرده اومده پیشم میگم چیه مامان جون میگه مامان تو هم  رج (رژ ) بزن      

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

سوتی برادرزاده م 🤐

دختره خیلیی لوس و کنجکاویه

تو جمع بودیم ۶ ساله بود دست گذاشت به یقه مامانش گفت می میات😁

مامانش اخم کرد گفت سارینا عزیزم تو بزرگ شدی می می برای نی نی کوچولواست 

گفت اره من بزرگ شدم ولی بابایی نی نی کوچولوه که می می میخوره 

🤯🤯🤯🤯🤯🤯

گفت خودم یواشکی لا در اطاقتون دیدم اون روز......

🤤🤤🤤🤤

سوتی نه گند کاری

پسر من سه سالشه ما با دایی های شوهرم زیاد روابطمون صمیمی نیست بعد من تازه ناخونای پسرمو گرفته بودم و یکم از ته شده بود و تازه هم بهش جیش گفتن و یاد داده بودم

اینا که اومدن همش میرفت پیش دایی همسرم میگفت مامان زد بابا زد و دستشو نشون میداد😩😩😩

هر چی مینشوندیمش گوش نمیداد حسابی ابرومونو برد آخرشم بهش گفت جیش😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

برادر زادم با پسرم خیلی دعوا میکنن و همدیگرو میزنن یه روز خونه ما بودن برادرزادم زد پسرمو بعد ما سواشون کردیم شوهرم با پسرم رفتن بیرون دوغ بگیرن بعد اومدن پسرم یهو حین بازی یک چک محکم خوابوند زیر گوش برادرزادم هممون گفتیم این چکاریه پسرم شوهرم دعواش کرد پسرم بهش گفت مگه خودت تو ماشین نگفتی بزنش چرا میزاری اون بزنتت، شوهرم سرخ شد هی توجیح کرد ولی یه ساعت خندیدیم

توی مهدکودک مربی از بچه ها میپرسه ماماناتون چه هنری دارن و انجام میدن؟ یکی گفت مامانم خیاطه،یکی گفت آرایشگره،یکی گفت بافتنی میبافه و... خلاصه هرکی یه چیزی گفت حالا دروغکی هم گفتن یه چیزایی،بعد بچه خواهر دوستم هیچی نگفت مربی ازش پرسید عزیزم تو مامانت چه کاری بلده؟ اونم با صداقت کامل گفت مامانم فقط بلده ب گ و ز ه!!! حالا بیچاره مامانش خیاطه و کلی هم اعتبار داره.

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.

یه بارم نامزد خواهرم خوش خوراکه و پسرمم عاشقشه با هم بیرون بودیم توماشین پسرم گفت مامان بگو خاله و عمو بیاد چن روز خونمون بمونن باباش بشوخی گفت اونوقت عمو همه غذاهامونو میخوره چیزی واسمون نمی مونه که تو اون حین خواهرم زنگ زد میایم خونتون و شب اومدن شوهرم گفت خیلی خوشحالمون کردین اومدین و از این تعارفا که پسرم برگشت گفت تو که میگفتی عمو همه غذاهامونو میخوره و بازم شوهرم سرخ شد از خجالت😅

توی مهدکودک مربی از بچه ها میپرسه ماماناتون چه هنری دارن و انجام میدن؟ یکی گفت مامانم خیاطه،یکی گفت ...

😂😂😂😂دیگ وقتشه خیاطی رو ببوسه بذاره کنار وارد حرفه اصلیش شه 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2706