2733
2734
عنوان

کریر تاچندماهگی واسه بچه قابل استفاده س؟

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 25 پست
اره ماشین داریم پس میشه گذاشت داخلش بعدبزارم صندلی عقب؟

اره عزیزم صندلیه عقب . کلا واسه سلامت بچه ضروریه. متاسفانه تو ایران بچه رو بغل میگیرن  ک اشتباهه ..

تو بیمارستانای خارج از کشور بدون کریر بچه رو تحویلت نمیدن. باید داشته باشی

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بستگی به شرایط شما داره 

برای من تا یک سالگی بچه م استفاده کردم چون خودم رانندگی میکردم بیشتر. وقتا خیلی استفاده م شد الان صندلی داره بچه م کریر هم مونده برای بچه دومم که یک ماه دیگه میاد

2731
عه؟منم میخوام بدونم واجب نیست استفاده نداره نخرم

ببین استارتر ...من خودم دو تا بچه دارم ...یه چیز بگم بعد دعام کنی ...بچه رو به کرير عادت بده ...بعد هم غذاش رو از شش ماهگي بخوابونش تو کرير بده ...چقدر به دوستم گفتم گوش نکرد ...من بچه رو می گذارم تو کرير سه سوت غذا و ماستش رو می دم ...اون وقت بچه دوستم یک قاشق می خورد و قل می خورد یا می نشست یا چهار دست و پا می رفت ...اینو از من داشته باش

ببین استارتر ...من خودم دو تا بچه دارم ...یه چیز بگم بعد دعام کنی ...بچه رو به کرير عادت بده ...بعد ...

ممنون از راهنمایت عزیزم،حتما اینکارو میکنم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
ممنون ، دیروز داشتیم بازی می‌کردیم ، تو بازی یه چیزی تیزی خورد پایین چشمم ، ضعف کردم، کار پسرم بود ...

تصوزت کردم خنده ام گرفت،جوجه شیطونی داری

2740
بستگی به شرایط شما داره  برای من تا یک سالگی بچه م استفاده کردم چون خودم رانندگی میکردم بیشتر. ...

بسلامتی بدنیا بیاد منم بچه دومم هس،راستش واسه اولی نزاشتم مامانم بخره گفتم استفاده نداره ولی بعدش دودل شدم.الان واسه دومی تو فکرشم ببینم کارایی داره