2737
2739
عنوان

خانمای متخصص بی بی چک😋😋😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل بزار یه هفته بگذره خواهر چقدر هولی😂😂😂😂

نههههه من خیلی امید بستم به این روز ...خدامیدونه فقط چقدر منتظرم....یک هفته اس مرخصی گرفتم از کارم و باشگاهم....فقط برای حفظ اون...چون چهارماه پیش سقط داشتم

2731
همتا جان استرس نداشته باش استرس خیلی بده  بیخیال باشی زودتر جواب میگیری

استرس ندارم بخدا فقط میخام انشالله به حق امام زمان ک روز موعدمم نیمه شعبانه دلمو شاد کنه

2740
نههههه من خیلی امید بستم به این روز ...خدامیدونه فقط چقدر منتظرم....یک هفته اس مرخصی گرفتم از کارم و ...

منم عزیزم دو روز دیگه موعدم...ولی چندماه که ناامیدم دیروز رفتم بی بی چک بخرم دم در داروخانه پشیمون شدم...گفتم ولش کن هرماه همه ی علایم بارداری رو دارم و پری میشم...امیدوارم شما باردار باشی من ۵سال پیش سقط داشتم و جلوگیری میکردم تا الان الانم باردار نمیشم ...😭😭😭😭

5 بخور  اونایی که سقط داشتن باید 5 میلی بخورن  1 چیه چه اثری داره آخه

واااییییی نگوووووو....خاکتوسررررم حالا چیکار کنمممممم‌....ای واااای از الان بخورم خوبه؟؟؟؟

برو دکتر چرا آخه پیگیری کن انشالله شما هم جواب میگیری 

نرفتم هنوز...یعنی یه سونو رفتم گفت مشکلی نداری...یه آزمایش کلی هم دادم...قبلا سقط داشتم میشه تو این مدت تنبلی تخمدان گرفته باشم یا کیستی چیزی؟یا شوهرم مشکل پیدا کرده باشه؟؟؟

واااییییی نگوووووو....خاکتوسررررم حالا چیکار کنمممممم‌....ای واااای از الان بخورم خوبه؟؟؟؟

خدا نکنه عزیزم 

آره بخور 

منم اولش اینطوری شدم یه بچم سقط شد دکتره بهم اسید فولیک 5 میلی داد بعد که تحقیق کردم دیدم چقدر عالیه حتی تو مادرشو تو یوتوب بزنید قشنگ توضیح داد

من تنبلی تخمدان شدید داشتم با دارو باردار شده بودم

بعد که سقط شد سه ماه بعدش خود بخود دوباره باردار شدم 

و چهارسال بعدم یعنی 97 هم خودم اسید فولیک 5 میلی گرفتم خوردم 

و خدا یه نی نی دیگه بهم داد

انشالله خدا به شما هم یه نی نی خوشگل بده

2706