2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه قابلمه خیلی بزرگ بیار توش اب جوش بریز بعدکیک بریز تو قابلمه کوجیک تر بزار تو اب در قابلمه بزرگ هم با دم‌کو ببند عالی میشه فقط مقداری اب بریز که وقتی جوشید داخل قالب کیک اب نره بزار‌۴۵دقیق رو حرارت کم باشه

خود پلوپز درجه کیک داره

موادو بریز و بزن رو حالت کیک

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
سوال منم هست .منم دارم حتی یبارم ازش استفاده نکردم 

یه هقته دیگه سالگرد ازدواجمونه از یکی یه دستور پخت گرفتم که نمیدونم چطور باید باید حتی پلوپز رو گرم کرد چه برسه پخت کیک! چرا نمیشه یه کم کدبانو بود😥

2738
یه قابلمه خیلی بزرگ بیار توش اب جوش بریز بعدکیک بریز تو قابلمه کوجیک تر بزار تو اب در قابلمه بزرگ هم ...

مشکلات نپختن وسط کیک رو نداره دیگه؟ اون بخار آب داخل قابلمه بزرگتر بافت کیک رو خراب نمیکنه؟

من چربش میکنم مایه کیک رو میریزم توش میزارم رو گزینه ی کیک خودش زمان میده میپزه بعد مدت زمانشم خاموش میشه واسه در اوردنشم برمیگردونم تو ظرف اگه از قابلمه در نیومد یه دستمال خیس میکنم رو قابلمه اش میکشم

2706