2737
2739

میشه بگید روتین روزانتون چجوریه؟

اسم محصولاتم بگید ممنون میشم و اینکه با این روتین جوش میزنین؟

من یه کرم از سینره گرفتم درش سبزه برای رفع قرمزی پوست وجوش صورته هرشب میزنم خیلی بهترم کرده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یه کرم از سینره گرفتم درش سبزه برای رفع قرمزی پوست وجوش صورته هرشب میزنم خیلی بهترم کرده

اسمش چیه 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2738
مرسی عزیزم.صورتتون مستعد جوشه؟

اره عزیزم و محصولات خیلی زیادی تا الان استفاده کردم اینا تا الان خوب بوده،منتها باید مداوم استفاده کنی تا نتیجه بگیری،ماسک های فریمن هم خوبن،گلابی و زغال و شکر سیاه و خاک رس و الماس برای پوستهای چرب

🧿
2706