2752
2734
سلام خانم ها
ارتوش جون روز 13 هم فولیکولام 5و6 بودن با اینکه هم پری هام سروقت بود وهم مشکل دیگه ای نداشتم تا حالا الانم 3 ماهه که قرض متفورمین می خورم اما خبری نیست به خاطر اینکه می خوام از کارم بیام بیرون دوست دارم زود تر فرشته دار شم که بتونم از مرخصی و 000استفاده کنم
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود / گاهی نمی شود که نمی شود / گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
/ گاهی نگفته قرعه بنام تو می شود / گاهی گدای گدایی و بخت نیست
/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من امرزو زیاد سرکار نبودم. متاسفانه کیفم رو ماه پیش تو مترو زدن. حالا هم دنبال المثنی کارتهامم. کارت ملی، گواهینامه ، کارت سوخت ماشین و... خداصبرم بده که میخوام همه رو دوباره بگیرم!!!
CafeMom Tickers

ای تک جون ناراحت نباش ایشالا که زود نتیجه میگیری. به نظر من مهم اینه ه آدم استرس نداشته باشه. میدونم سخته ولی خودتو آروم کن. ایشالا زود یه نی نی خوشگل میاری منم یه پسر میارم میایم خواستگاریش خوبه؟ یه وقت نگی دخترمو نمیدم ها!!!!
CafeMom Tickers
خدا فرشته بده هرچی بده ممنون می شم البته من پسر دوستم خودم سالم و صالح انشاالله
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود / گاهی نمی شود که نمی شود / گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
/ گاهی نگفته قرعه بنام تو می شود / گاهی گدای گدایی و بخت نیست
/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود.....