2733
2739
عنوان

تجربه ى سخت سقط با ساكشن

| مشاهده متن کامل بحث + 27585 بازدید | 55 پست
سلام عزیزان من هم تجریه خودم از سقط با ساکشن میخوام درمیون بذارم فوق العاده درد داشت . ولب برا اینکه ...

عزیزم لطفا اسم و نام دکتری که برات ساکشن کرد رو بهم بگو
خواهش میکنم
بهت درخواست دوستی دادم
لطفااااا قبول کن
کمکم کن

سلام  بیش از اندازه افتضاح از همه لحاظ  منم ساکشن کردم دیروز قلب بچم تشکیل نشده بود 🥺🥺 ...

عزیزم لطفا اسم و نام دکتری که برات ساکشن کرد رو بهم بگو
خواهش میکنم
بهت درخواست دوستی دادم
لطفااااا قبول کن
کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لطفا اسم و نام دکتری که برات ساکشن کرد رو بهم بگو خواهش میکنم بهت درخواست دوستی دادم لطفااااا ...

من تبریزم فدات شم 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2728
باشه ممنون عزیزم.فقط یه سوال شما ساکشن کردی راحت بود؟اذیت نشدی؟؟مشکلی برات پیش نیومد؟

خواهش میکنم راستش هم عذاب وجدان داشتم هم اونقدر می‌ترسیدم ک رنگم شده بود عینه گچ،ک دکتر خودش متوجه شد

تقریبا دو دقیقه طول کشید نه سخت نبود چون من ترسو بودم و هستم برای خودم بزرگش کرده بودم ،بعد از ساکشن هیچ دردی نداشتم فقط پریود شدم و اینکه صورتم ،حتی لبهام اونقدر ورم کرده بود ک نگو انگار عمل زیبایی کرده بودم حتما از عوارضش بوده

در ضمن من از دکترم خواستم بی حسی بزنه ک موضعی بود و زد

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی🌹

خواهش میکنم عزیزم

بیا پی وی

سلام عزیزم میخوام اونجا که رفتی ساکشن تو تاپیکا نوشته بودی رو بهم معرفی کنی بخدا دارم بدبخت میشم زندگیمون نابود میشه خودم و شوهرم در یه در دنبال حل این مشکلیم کسیو اگر میشناسین بگین بهم

2738