2733
2739
عنوان

تروخدا بیاید کمکم کنید راهنماییم کنیو

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 33 پست

اولا كه نزار اين معامله سر بگيره و به بابات يه جور بگو كه شوهرت نفهمه كه نفروشه به شما،وللللي من سر پدر و مادر شدييدا حساسم و ميييكشم آدمي و كه اين حرفا رو بهشون بزنه،پدرم بت زندگيمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط اینو می‌دونم با حرف مفت هیچ کس ذره ای از شخصیت پدر و مادر و خانوادم کم نمیشه.یه جوری متوجش کن ک فهمیدی بفهمه ک فهمیدی ولی به روش نیار بزار خجالت بکشه.بعد تکرار کرد و آدم نشد جدی برخورد کن ولی زیاد کشش نده زندگیت تلخ بشه

2728
دیدی هیچی نگفتی بخدا جای تو بودم گوشی رو میکوبیدم تو صورتش 

خوابه الان

باورتون میشه تو ذهنم گفتم فردا میزنم بیرون ک به فکر طلاق افتادم

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
بهش بگو تویی و جدوآبادت عوضی  از کی تا حالا مهربونی شده ک..خلی بیتربیت

بخدا بابام انقد خوب ومهربون میگف بابا من ضررم کنم برام مهم‌نیی شما بچه هامید

حالا اون میگه اینجوری

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
عزیزم به روش نیار که پرو تر میشه و از این به بعد جلوی خودت رک بدو بیراه میگه به بابات. نقطه ضعف نشون ...

میشه یعنی؟

نمیتونم همش اون پیاما میاد ذهتم

2738
یعنی برم بگم پیاماتو خوندم اخه جلو من خیلی احترام داره من سرکنجکاوی پیماشو خوندم الان چکار کنم

نه عزیزم اصلا نگو پیامتو خوندم بهت بی اعتماد میشه دیگه گوشیشم قایم میکنه ازت . فقط نذار معامله کنن مشکلی پیش بیاد . 

برای مادر شدنم صلوات بفرستید.دعا کنید مادر بشم
بخدا بابام انقد خوب ومهربون میگف بابا من ضررم کنم برام مهم‌نیی شما بچه هامید حالا اون میگه اینجوری

نذار معامله سر بگیره اگه هم شوهرت پرسید چرا 

بگو چون بابام ک..خله دور ازجونش 

بعد یه نگاه کشدار و معنی دار بکن راهتو بکش برو تو اتاق چندروزهم باهاش سرسنگین باش تا یاد بگو چجوری باید حرف بزنه

کس خل خودشه و داداشاش!بروش نیار عزیزم خودتم ناراحت نکن اگه بروش بیاری روتون تو روی هم وا میشه وجلو ر ...

دلم میخواد الان بیدارش کنم وبگم کاش میشد میذاشتمش ومیرفتم

بخدا شوکه شدم پیامارو  خوندم

خوابه الان باورتون میشه تو ذهنم گفتم فردا میزنم بیرون ک به فکر طلاق افتادم

الان عصبانی هستی استاتر...فکرطلاق واسه همچین موضوعی (بازم میگم حتی فکرشم) اصلا صحیح نیست چون بدتر به هم میریزی ولی اگه جای تو بودم ادبش میکردم

دورویی تا کجا آخه؟

ما زنا اگه یه نگاه چپ به خواهر یا مادرشون بندازیم قیامت میشه

ولی مردا خانواده ما رو به فحش بکشن باید سکوت کنیم تا مبادا رومون به هم باز شه؟؟؟؟

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو
نذار معامله سر بگیره اگه هم شوهرت پرسید چرا  بگو چون بابام ک..خله دور ازجونش  بعد یه نگا ...

میترسم

خیلی ترسوام

میارسم‌ جنجال ب پا کنه ک چرا رفتی سرگوشی 

ولی میگم فردا 

بهش خوبی نیومده عوضی

خدا اعنتش کنه

مثلاً داشته پیشه داداشه شیرین زبونی میکرده 

اخلاقه شوهرتو نمیدونم  ولی من باشم  بخدا جرش میدم  به گوه خوردن میندازمش 

اه  عصبی شدم .  اینکه بروش نیاری ننیشه چون هیچ وقت فراموش نمیکنی  میشه واست یه عذاب ناراحتی اعصاب و عقده.  حتما  به روش بیار  حالا به هر روشی  به غلط کردن بندازش   بعدم بگو  به بابام گفتم  از این خوبیها به تو نکنه  چون لیاقت نداری  یه چند روزم  بی محلی شدید کن  هر وقت گفت گوه خوردم  ببخشش

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706