2737
2734
عنوان

خانوما مواظب💢 پسراتون💢 باشد😨🤦‍♀️🤦‍♀️💢

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 41 پست

دختر و پسر نداره بچه ها کلا باید مواظب باشیم تو مدارس دخترونه هم وضع همینه جوری حرف میزنن که مو به تن ادم سیخ میشه من زنگ تفریح ها حرفاشونو میشنیدم وای فقط خودمو میزدم به کری

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این چیزها زیاده تو محیطهای پسرانه. همیشه هم بوده. من از پونزده سال پیش یادمه که پیش مشاور آشنا میرفتم تعریف میکرد البته بدون ذکر نام و نشانی

و البته خیلی حرفها هم الکیه و نمایشه

2731

پسرم کلاس دومه ابتدایی هست یه بار اومد خونه گفت مامان س ک س یعنی چی/؟ منو یه لحظه انگار, برق گرفت.  گفتمچطور مامان؟ گفت هیچی تو مدرسه دوستم گفت... 

نمیدونم چیکار کنم ازون روز کلا ناراحتم

...
خیلی...بخدا مثلا یکیش به اون میگفت فلان پسر واست...زنده؟😨😨🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ حالم بهم خورد از همشون&n ...

میدونم من میخواستم تو تل گرام واسه کانال خواهرم تبلیغ کنم تو لینک چند تا گروه رفتم متلسفانه پسرانه هم بود واقعا نفهمن

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2740
خیلی...بخدا مثلا یکیش به اون میگفت فلان پسر واست...زنده؟😨😨🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ حالم بهم خورد از همشون&n ...

ببین بعضی نوجوونها که کم هم نیستن عادتشونه حرفهای ناهنجار بزنن افتخار میکنن مثلا یعنی بزرگن چه دختر چه پسر 

زیاد جدی نگیرید

وای یا علی  راست میگی

اره چرا دروغ بگم....بخدا این چیزا خیلی زیاد شده...وگرنه تو یه سنی حرف زدن راجع به این موضاعا طبیعیه ولی اینکه متاسفانه باهمدیگه سه سری کارهارو انجام میدن خیلیییی بده

2706