2737
2734
پررو نشه ی وقت؟؟؟؟

چرا پررو بشه؟🤔

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا میگن اگه ب مرد زیاد محبت کنی ،پررو میشه 

نمی دونم 

تا حالا که نشده

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ما از قبلم خيلي باهم خوبيم 

ولي بعد از گوش دادن يه  سخنراني بيست جلسه اي خانواده متعالي محبتم رو بيشتر كردم و تعريف و تمحيد ازش و ..،هززززار برابرشو ازش پس گرفتم

البته طول ميكشه تا جواب بده 

چون اولش فكر ميكنن مثه هميشه جو گرفتمون 

ولي وقتي ادامه دار ميشه شرمنده ميشه و جبران ميكنه

2740
بعضیا میگن ب مرد نباید زیاد محبت کرد ،چقدر موافقید؟

گفتم كه اصلا موافق نبستم 

من كه نديدم زني كه هميشه با محبته مردش باهاش خوب نباسه

اونايي كه ميگن محبت ميكنيم پروو ميشه چون تعادل تو زندگي نيست 

مرده نميدونه الان اين زن داره محبت ميكنه فرداهم محبت ميكنه با نه

چون زنه يه روز با محبت يه روز عصبي 

مثل اين ميمونه  كه مردا بگن برا زن هديه بخرم پرو ميشه 

چون يه روز هديه خريدم فرداش دعوامون شد

ايا علت اين دعوا اون هديه بوده؟؟زن پررو شده؟

معلومه كه نه

گفتم كه اصلا موافق نبستم  من كه نديدم زني كه هميشه با محبته مردش باهاش خوب نباسه اونايي كه مي ...

نظر شما بنظرم منطقی تر و درستتره و واقعا ارامش ب زندگی برمیگرده 

یعنی شما برا همسرتون همه جوره محبت میکنید؟؟ 

نظر شما بنظرم منطقی تر و درستتره و واقعا ارامش ب زندگی برمیگرده  یعنی شما برا همسرتون همه جوره ...

تلاشمو ميكنم ديگه 

ميكم از قبل از باهم خوب بوديم 

ولي بعد از اون سخنرانيا خيلي بامحبت تر شدم

تلاشمو ميكنم ديگه  ميكم از قبل از باهم خوب بوديم  ولي بعد از اون سخنرانيا خيلي بامحبت تر ...

منم منظورم اینه ک پس پایه ی زندگیتون بر اساس این نیستش ک نه محبت نکنم مبادا که مثلا پررو بشه؟ 

چند دقبقه پیش ی تاپیک بودم بعضی دوستان میگفتن مردا قابل پیش بینی نیستن و نباید بخاطرشون از خودگذشتگی کرد!!! 

منم منظورم اینه ک پس پایه ی زندگیتون بر اساس این نیستش ک نه محبت نکنم مبادا که مثلا پررو بشه؟  ...

من كه موافق نيستم 

گفتم دقيقا مثل اين ميمونه كه مردا بگن به زنمون محبت نكنيم و ازش تعريف نكنيم ى براش خرج نكنبم و چيزي هم به نامش نزنيم زن پررو ميشه و معلوم نيست چي بشه 

ولي اون زن اتفاقا به اين زندگي بايبند تر ميشه 

مردا هم محبت ببينن ديگه دنبال محبت كس ديگه نميگردن 

البته محبت تنها كافي نيست 

اقتدار مرد هم حفظ بشه

من كه موافق نيستم  گفتم دقيقا مثل اين ميمونه كه مردا بگن به زنمون محبت نكنيم و ازش تعريف نكنيم ...

بله موافقم باهاتون

اگه طرف مقابل ادم قدرنشناس باشه فرقی نداره مرد یا زن محبت کنی یا نکنی 

بله موافقم باهاتون اگه طرف مقابل ادم قدرنشناس باشه فرقی نداره مرد یا زن محبت کنی یا نکنی 

بنظرم هر ادمي تحت تاثير محبت قرار ميگيره 

حتي اگه قدر نشناس باشه 

فقط برا يكي ممكنه يه هفته محبت جواب بده 

برايكي چند سال 

وبلاگ تو فقط ليلي باش زندگي يه خانومه كه شوهر خيلي بداخلاقي داشته 

ولي تمااام تلاششو برا محبت به همسرش ميكنه 

بلاخره بعد از دوسال شوهرش خيلييي بهتر ميشه