2737
2739
عنوان

خـُدايا خـودت نفسـمونو حـفظ كـن❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نكنه  مثبت فكر كن  براش يه نذر كن

سلام مهتا جان خوبی منم بهار کجایی گلم نفست  خوبه  دختره یا پسر😍خیلی گشتم تا پیدات کنم و ببینم وضع خودتو و نی نیت چطور شد ...خیلی دلم گرفته لطفا دعام کن😢

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2731
باشه عزیزم هرچی شد خبرت میدم انقد حالم بد میترسم برم سونوگرافی از حال برم😓

عزیزم فولیکولهات ریز نیستن یه وقت؟ چون فولیکول ریز باعث بارداری پوچ میشه و یا سقط میشه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
سلام مهتا جان خوبی منم بهار کجایی گلم نفست  خوبه  دختره یا پسر😍خیلی گشتم تا پیدات کنم و ب ...

سلام قربونت برم خودت خوبي؟؟نبودي يه مدت 

مام خوبيم شكر خدا 

اين روزا با وجود سختياش ميگذره 

كنجد شيطون فعلا گفتن پسره حالا باز بايد برم سونو مطمئن شيم😍چشم اگه لايق باشم دعات ميكنم مهربون 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
عزیزم فولیکولهات ریز نیستن یه وقت؟ چون فولیکول ریز باعث بارداری پوچ میشه و یا سقط میشه

بارداری قبلیم سونو دادم

فولیم خوب بود!!!!.ولی دکتر گفتش دارو محرک به تخمدانت فشار اورده

پوسته تشکیل شده و نتیجش شده بارداری پوچ!!!

ولی شوهرمم ازمایش اسپرم نداده

قربونش بشم الهی😍😍 انشالله به سلامتی بیاد...عزیزم بودم  واست یه تاپیکم زده بودم ولی بعدش یهبار تو یک تاپیکی  دیدمت دیگه هرچی گشتم پیدات نکردم تا امروز یکی بهم گفت میشه تو تاپیکهایی که قبلا شرکت کردم جست و جوت کنم..عزیزم چی بگم که نکفتنش بهتره بعده دوسالونیم و اون همه سقط شوهرمو راضی به اقدام کردم که دکتر گفت باید برید کشت رویان وگرنه  باز هم سقط میشه چون هزینه شو نداشتیم گفتم انقدر اقدام میکنم و سقط میکنم تا یکیش بمونه..ماه اول با علایم سقط دوباره روبه رو شدم و پریود شدم به شوهرم چیزی نگفتم ماه بعدی رفتم یه دکتر که اولین و یا اخرین بارداری سالمم پیشش بودمو رفتم و گفت کی گفته فولیکول ریز درمان نداره  و بهم کلومیفن داد اما از وقتی کلومیفن و میخورم اصلا هیچ علایمی نمیاد سراغم مبنی بر تخمک گذاری...و و ماه  دومم کلومیفن و خوردم امپولم زدم بازم هیچ علایمی نیومد سراغم تا اینکه اینماهم خوردم باز سر موعد رفتم پیش دکترم..خیلی دعوام کرد گفت تا شوهرت درمان نشده دیگه نیا پیشم....مثه  چی فقط اشک میریختم تو مطبش گفتم دکتر گفته پنجاه درصدامکان داره عقیم بشه...و تو دلم گفتم اگه هزینه شوداشتم هیچوقت نمی اومدم پیشه دکترایه درمانگاه هایه ساده با ویزیت پانزده هزار تومن...والا هزینه دکتر بردن شوهرمو نداریم چه برسه باز بریم کشت رویان...خداییش دلم خیلی شکسته دعا کن  الکی  و بدون دردسر بارداربشم وگرنه شوهرم گفت دیگه نمیخاد بری دکتر اگه پولشو جور تونستم بکنم میفرستم بری مستقیم ای وی اف یا ای یو ای دیگه انقدر درد نکشی هرماه...منم نمیدونم چه کنم فقط الکی الکی گریه میکنم لطفا دعاکن چون دیگه مطمین شدم دیگه  اصلا به بارداری نمیرسه چه برسه سقط بشه...فککنم واریکوسلش تاثیر گذاشته بر اسپرمش و توان باروری ن اره واسه همنم دکارگفت تا شوهرت خوب نشده دیگه نیا پیشم چون الکی فقط داری دارو میخوری

2740
بارداری قبلیم سونو دادم فولیم خوب بود!!!!.ولی دکتر گفتش دارو محرک به تخمدانت فشار اورده پوسته تشکی ...

اهان اگه خوب بوده که هیچی چون من فولیکولهام ریز بودن هی دچار سقط میشدم

سلام عشقمممم 

خوبي 

من هميشه تو فكرتم 

خداراشكر ك اون سري بهم پيام دادي و ني ني دار شده بودي و من كلي خوشحال شذم 

زياد نميام اينحا ولي وقتايي هم بيام چك ميكنم ببينم ني ني قشنگتون ب دنيا اومده يا ن عزيزممم 

انشالله سالم سالم بغلش ميكني بوش ميكني 

هميشه يادت ميوفتم برات دعا ميكنم❤️😍😍😍😍🌹🌹🌹منتظرم ني ني نازت ب دنيا اومد شاديت و ببينم 

❤️❤️❤️❤️❤️🌹

يكي از روزاي ١٥سالگي وقتي بيدارميشي,تمام اون كودكي بزرگوارانه و نوجووني معذبيات ميپيچي وباحسرت واه ،ي شب بايدبزرگ بشي ،ديگه بلند نخندي ،خانومانه رفتار كني ،خواسته هات و زياد مطرح نكني،يه چيزايي عيب باشه برات،بلكه با تموم كم و كوچيك بودنت تو دنيا ادم بزرگا جا بشي هيچ وقتم از خودت و هيشكي نپرسي چرا؟اين شرط ادم بزرگ بودنت🍁 ديگه بچه نيستي دنبال علت بگردي بايد خودت ي جوري ب خودت حالي كني ⛏💔ميدوني مسبب اين تبعيض و زوركي جا شدن  تو دنيا بزرگا و يه شب بزرگ شدن كيه؟پدر و مادر👬همينايي ك ميخان بخاطر حرف مردم بچه بيارن،همينايي ك به جاي حلكردن مشكلشون  بچه ميارن تا گرم بشه، پا ب سن گذاشتن  يكي باشه اب دستشون بده بعد١٢٠سال يكي باشه واسشون ي فاتحه بدهشادبشن دختر ميارن  ولي منعش ميكنن از دنياي صورتي ،رنگ دنياش و خودشون خاكستري ميكنن،هميشه محدود و خشمگين ،بعد كم كم اين موجود ظريف ميشه  شاهد و ناظر اختلافات،بي حرمتيا،قهرا،حتي امور شخصي  ميندازن سرش🎃اسمشم ميزارن تربيت درست به همه ميگن دخترمن خيلي جلوتر سنش درك ميكنه😞بلد كار كنه 😖فقط بازي نميكنه😓 و ميشه جز افتخاراتشون،اونوقت اين دختر بچه با دنيا خودش خدافظي ميكنه ويه شب وارددنيا ادم بزرگا ميشه🚯دلسوز و محتاط و محدود روز و شباش و طي ميكنه ،يهو ميشه ٢٠ساله با كلي هيجان و عقده وكمبود،اونوقت در تعاروف كردن عقده هاش و ترساش باز ميشه ،يكي عشق  يكي محبت❣يكي رنگ صورتي💓يكي اعتماد بنفس و شجاعت👽يكي دوست داشتن🤖يكي رها بودن🌪يكي دستش و ميگيره 👫يكي نوازشش ميكنه💑يكي ميشكنه💔يكي رهاش ميكنه🏃🏻 و ميشه كانون سو استفاده يهو ٢٥ساله ميشه ميبينه چيزي ندارهجز رنج اونوقت تو سن ٢٥سالگي ٤نسل و زندگي كرده خودش👧🏻مادرش👸🏻مادربزرگش👩🏼مادربزرگ همه اينا👵🏻پس قبل اينكه بچه بياريد  و بچه رو قرباني كنيد ،هروقت ديديد ازعشق اميد ارامش زيبايي و رنگي پر هستيدوميخايد اينا ادامه دار و تكثير بشن بچه بياريد اونم دختر فقط صورتي 👶🏻💗💕💞💓💟
قربونش بشم الهی😍😍 انشالله به سلامتی بیاد...عزیزم بودم  واست یه تاپیکم زده بودم ولی بعدش یهبار ...

عزيزم خيلي ناراحت شدم😔

الهي بي دردسر خودت باردار شي

برات از ته دلم دعا ميكنم

راستي بهار جان بيمارستاناي دولتي اي وي اف رايگان دارن ازون طرح اطلاعي داري؟؟؟

سلام عشقمممم  خوبي  من هميشه تو فكرتم  خداراشكر ك اون سري بهم پيام دادي و ني ني دا ...

قربونت برم مهربونم😍😍😍😍

برامون خيلي دعا كن

الهي هميشه سلامت باشي عزيزدلم 

ني ني ان شاالله اوايل شهريور مياد بغلمون😍

قربونت برم مهربونم😍😍😍😍 برامون خيلي دعا كن الهي هميشه سلامت باشي عزيزدلم  ني ني ان شاالله ...

خداراشكر كنجد نازنين ب اميد خدا 😍😍😍😍😍❤️خيلي هم عالي پس منتظر ي شهريوري

حسّاس، با هوش، شاد و سر حال، دقیق، وظیفه شناس، خوش هیکل و خوش تیپ، سالم و تندرست، اهل سازش، سود جو، واقعاْ ساعی و کوشا، سرمایه دار، کمال گرا، صبور و آرام، عاشق سلامت خود، متّکی به نفس، خونسرد و خوددار، عاشق کامپیوتر، روشنفکر و دانشمند، قابل انعطاف، وسواسی، پر انرژی، مبتکر، اهل اعتدال و میانه روی، کمک رسان، اهل انتقاد، معتمد، وفادار، با ایمان، رام نشدنی، بی ریا و بی تزویر، خوش قلب، چشم و گوش بسته، با شرم و حیا، ثابت قدم، مورد حسد قرار می‌گیرد، دور از جرّ و بحث، گول زرق و برق را نمی‌خورد، فرشته خو، خیلی درس خوان، چابک، خیال پرداز، دارای ذائقه قوی، با انضباط و مستقل، کاردان و لایق، نکته سنج، خود کفا، پر توقّع، اهل همدردی، زود رنج، قاطع، دور اندیش باش😍❤️❤️❤️❤️اينا ويژگي ي شهريور ماهي ❤️🌹🎉🎁🎁🎁🎁منتظريم گلممم

يكي از روزاي ١٥سالگي وقتي بيدارميشي,تمام اون كودكي بزرگوارانه و نوجووني معذبيات ميپيچي وباحسرت واه ،ي شب بايدبزرگ بشي ،ديگه بلند نخندي ،خانومانه رفتار كني ،خواسته هات و زياد مطرح نكني،يه چيزايي عيب باشه برات،بلكه با تموم كم و كوچيك بودنت تو دنيا ادم بزرگا جا بشي هيچ وقتم از خودت و هيشكي نپرسي چرا؟اين شرط ادم بزرگ بودنت🍁 ديگه بچه نيستي دنبال علت بگردي بايد خودت ي جوري ب خودت حالي كني ⛏💔ميدوني مسبب اين تبعيض و زوركي جا شدن  تو دنيا بزرگا و يه شب بزرگ شدن كيه؟پدر و مادر👬همينايي ك ميخان بخاطر حرف مردم بچه بيارن،همينايي ك به جاي حلكردن مشكلشون  بچه ميارن تا گرم بشه، پا ب سن گذاشتن  يكي باشه اب دستشون بده بعد١٢٠سال يكي باشه واسشون ي فاتحه بدهشادبشن دختر ميارن  ولي منعش ميكنن از دنياي صورتي ،رنگ دنياش و خودشون خاكستري ميكنن،هميشه محدود و خشمگين ،بعد كم كم اين موجود ظريف ميشه  شاهد و ناظر اختلافات،بي حرمتيا،قهرا،حتي امور شخصي  ميندازن سرش🎃اسمشم ميزارن تربيت درست به همه ميگن دخترمن خيلي جلوتر سنش درك ميكنه😞بلد كار كنه 😖فقط بازي نميكنه😓 و ميشه جز افتخاراتشون،اونوقت اين دختر بچه با دنيا خودش خدافظي ميكنه ويه شب وارددنيا ادم بزرگا ميشه🚯دلسوز و محتاط و محدود روز و شباش و طي ميكنه ،يهو ميشه ٢٠ساله با كلي هيجان و عقده وكمبود،اونوقت در تعاروف كردن عقده هاش و ترساش باز ميشه ،يكي عشق  يكي محبت❣يكي رنگ صورتي💓يكي اعتماد بنفس و شجاعت👽يكي دوست داشتن🤖يكي رها بودن🌪يكي دستش و ميگيره 👫يكي نوازشش ميكنه💑يكي ميشكنه💔يكي رهاش ميكنه🏃🏻 و ميشه كانون سو استفاده يهو ٢٥ساله ميشه ميبينه چيزي ندارهجز رنج اونوقت تو سن ٢٥سالگي ٤نسل و زندگي كرده خودش👧🏻مادرش👸🏻مادربزرگش👩🏼مادربزرگ همه اينا👵🏻پس قبل اينكه بچه بياريد  و بچه رو قرباني كنيد ،هروقت ديديد ازعشق اميد ارامش زيبايي و رنگي پر هستيدوميخايد اينا ادامه دار و تكثير بشن بچه بياريد اونم دختر فقط صورتي 👶🏻💗💕💞💓💟
خداراشكر كنجد نازنين ب اميد خدا 😍😍😍😍😍❤️خيلي هم عالي پس منتظر ي شهريوري حسّاس، با هوش، شاد و سر ...

اوي قربونش برم من الهي😍

فـداي شمام بشـم خاله مهربونش 

عزيزم خيلي ناراحت شدم😔 الهي بي دردسر خودت باردار شي برات از ته دلم دعا ميكنم راستي بهار جان بيما ...[/QUOTE]

[QUOTE=88137044]عزيزم خيلي ناراحت شدم😔 الهي بي دردسر خودت باردار شي برات از ته دلم دعا ميكنم راستي بهار جان بيما ...

اره عزیزم شنیدم یکی از خانومهایه همینجا رفته بیمارستان ارش تهران میگن رایگانه  اما  همچین نیست که همش رایگانه  مثلا این دوستم رفته میگه با تمامه ازمایشاتم هزینه سونو  و پانکچر و  ....غیره شده  هزینه  ش  سه میلیون و خورده ای فککنم همین طرح رایگانشه...😢😢 من  حتی هزینه پانزده هزار تومن ویزیتمم بخدا نمیتونم  حتی ماه پیش هزینه داروهام شد صد  و بیست هزار تومن بدون  امپول که گفت هزینش نود تومنه دوتاش ..امپول  و  با هزار بدبختی با دفتر چه خواهر رفتم گرفتم گفتن باید تاییدیه  بیاری رفتم  گرفتم تا رایگان  شد  ولی نمیدونم واسه خواهرم بده یا نه  واس پروندش چون مجرده هنوز...و اینکه دکتر اینماه گفت میتونم فولیکولهاتو تقویت  و بزرگ کنم اما اسپرم  شوهرت چون ضعیفه نمیتونه وارد تخمک قوی بشه و کلا گفت دیگه نیا پیشم...یه خانومی اینجا بود بعده سه سال باردارشده بود گفت نذر کردم اگه بچه دار بشم قرصهایه باقیمانده شوهرم و بدم به یکی چون همش دو یا سه تاشو خورد که باردارشدیم و هزینه این کپسولاش  نهصد هزار یا یک میلیونه  و خراب میشه میخوام بدم به یکی که مشکلش مثه شوهر من باشه بدم..از من پرسید مشکلات شوهرمو گفتم دو طرفه  و ....بعد یهو گفت به دلم شده بدم برا شما چون بچم هدیه امامرضا و توهم مشهدی هستی فقط دعا کن اول ماه دیگه پانزده روز دیگه میخام برم واسه ضربان قلب والا منه خنگم فرتی به شوهرم گفتم گفته بیا تلــگرام منم گفتم ندارم..ـشوهرم گفت عیبی نداره من واست نصب میکنم یا ایدی منو بده...گفتم حالا بزار ضربان قلب بچش بزنه چون دوسندارم شاید بعدا لازم خودش شد...ولی اون خانوم خیلی دلیل واسم اورد که قسمته شماست و تا بارداری بعدیمم این قرصها خرابمیشه گفتم خوب تو یه شهر دیگه ای هستی من مشهد خیلی دور هستن گفت عزیزم واست پست میکنم فقط بیا تل که ازت ادرس و اینارو بگیرم.وای همین پانزده روز  انقدر دوتایی خوشحال بودیم که رو اسمون ها بودیم هرشب موقع نماز بهشوهرم میگفتم دعا یادت نره ها😢وخلاصه رسید روز پانزدهم که رفت واسه سونو هی هر یک ساعت یکبار میومدم خبرمیگرفتم تو سایت که ببینم چیشد ..ضربان قلبش زد ولی بهم گفت بهار من شرمندتم امروز از سونواومدم به شوهرم گفتم و رفتم سر کمد قرصهاروبردارم دیدم بویه گندی میده شوهرم وای خرابشده نکنه مردم  رو مریض کنی دیگه قرصهاشو نداد  نمیدونی چقدر دلم شکست بیشتر از همه از چشمایه ذوق زده شوهرم خجالت کشیدم ..ولی منکه باورم نشد خرابشده ولی کاش حداقل قول نمیداد...اخه همش رویه هم رفته بیست روز فهمیده بارداره و فکنمیکنم یه دارو به این مدت زود خراببشه ولی بیخیالش اگه شما هم اطلاعات دیگه ایازین طرح داری بنویس خوشحال میشم اگه واقعا اینطور باشه