2737
2739
عنوان

لباسام بعد شستن بازم بو عرق میده

| مشاهده متن کامل بحث + 6466 بازدید | 53 پست
عزیزم منم دقیق مشکل تو رو داشتم هر دفعه که لباسام رو میشستم با ماشین بازم بوی عرق میداد زیر بغلام، ...

زینک نزن جلوی پوستو میگیره  نمیزاره عرق بیاد بیرون بعد غدد لنفاوی متورم میشه طولانی مدت ادامه. داشته باشه خطرناکه منم یمدت میزدم ولی زیربغلم غده درآورد دردم میکرد

زینک نزن جلوی پوستو میگیره  نمیزاره عرق بیاد بیرون بعد غدد لنفاوی متورم میشه طولانی مدت ادامه. ...

من از حموم که میام میزنم دیگه نمیزنم تا حموم بعدی

اینجوری نیستم که هر روز یا روزی دو سه بار بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از حموم که میام میزنم دیگه نمیزنم تا حموم بعدی اینجوری نیستم که هر روز یا روزی دو سه بار بزنم

منم همینطوری میزدم غدد لنفاوی رو حساس میکنه ابلیمو بزنی بهتره هم جلوی بو رو میگیره هم سفید میکنه هم خطرات زینک و زاج و سنگ مردابو نداره

2728
احسنت 

ممنون گلی. اگه عشق کیکی واقعا،، برو توتاپیک هام دستور کیک  آسون گذاشتم😁

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740
ای چه جالب حتماً ممنووونم😁😍😍😍

فدات گلی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀