2737
2739
۱.عسلوسیاه دانه  یک قاشق عسل بایک قاشق چایخوری سیاه دانه بعضیامیگن باید سیاه دانرو جوید امامن ...

یچیزی راجب عسلوسیاه دانه بهتون بگم 

کسایی که طبع بدنشون گرمه 

چون عسلوسیاه دانه خیلی گرمه امکان داره بعده خوردنش دل پیجه کنیدکه صبح براخودم اتفاق افتادبراخنثی کردنش یک استکان عرق کاسنی:

که طبع سردوداره میخوریدتاطبع بدنتون متعادل بشه ومشگلی پیش نیاد

ایششششش😒                                      

ودرادامه توپریودی حموم نمیریم

خودمونوبااب گرم میشوریم 

توپریودی کیسه اب داغ میزاریم روتخمدونامون

ظرف شستنی پیش بندمیبندیم ونمیزاریم شکممون خیس بشه 

پاهامونوبه اب سردنمیزنیم 

اینارونمیخوریم مخصوصاتوپریودی:ماست.خیار.دوغ.برنج کم.مرغ کم. وخیلی چیزای که تونت میتونیدسرچ کنیدمن گلچین کردم 

اگرچیزی میدونیدشماهم بگیدتااستفاده کنیم فعلامن همین‌کاراروسه ماه میخام انجام بدم😊😊

ایششششش😒                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیاه دونه و عسل بهش میگن دوسین خیلی عالیه برا همه چی خوبه فقط اینکه سیاه دونه رو بکوبید (اسیاب نه )و ...

بله امامن سیاهدونرو نمیکوبم همون درسته میریزم روش یبارکوبیدم بوش دراومد و نمیتونستم بخورمش 

ایششششش😒                                      
ودرادامه توپریودی حموم نمیریم خودمونوبااب گرم میشوریم  توپریودی کیسه اب داغ میزاریم روتخمدونا ...

شنیدم میگن تو ایام پری  اصلا نباید خودمونو بشوریم  فقط با پارچه تمیز کنیم و پارچه رو دور بندازیم   چون رحم حالت مکش داره مثل جارو برقی حتی اب رو هم میکشه به طرف خودش

و خودم نکته ای که الان یه سال رعایت کردم و اصلا عفونت نگرفتم  بعد از دستشویی اصلا با دستمال کاغذی خشک نمیکنم 

2728
شنیدم میگن تو ایام پری  اصلا نباید خودمونو بشوریم  فقط با پارچه تمیز کنیم و پارچه رو دور ب ...

نمیدونم من شنیدم امابنظرم ازنظره بهداشتی درست نیست حداقل من نمیتونم باهاش کناربیامو سعی میکنم خیلی کوتاه بااب گرم گرم خودموتمیزکنم

ایششششش😒                                      
2738
نمیدونم من شنیدم امابنظرم ازنظره بهداشتی درست نیست حداقل من نمیتونم باهاش کناربیامو سعی میکنم خیلی ک ...

من که تو پریودی هیچوقت نشستم جز خیلی ببخشید برا مدفوع الانم که پریود نمیشم شکرخدا یه سال و خرده ای هست نشدم شیرمیدم

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
من که تو پریودی هیچوقت نشستم جز خیلی ببخشید برا مدفوع الانم که پریود نمیشم شکرخدا یه سال و خرده ای ه ...

واقعا؟ببخشیداولی چجوری نمیشورید؟؟

یعنی همونجوری بلندمیشید ادم عفونت نمیگیره؟

ایششششش😒                                      
من که تو پریودی هیچوقت نشستم جز خیلی ببخشید برا مدفوع الانم که پریود نمیشم شکرخدا یه سال و خرده ای ه ...

مگه چند سالتوووونه

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2706