2737
2739
عنوان

جنسیت نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 36 پست
انشالله خدا از دهنتون بشنوه مادر پدرم عاشق پسرن😉😉 چون خودونم از دست دادن همش میگم خدایا بخاطر پدر ...

ایشالا اول سالم باشه بعدم اونچیزی ک میخای

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
بخدا نی نیت پسره ضربان زیر۱۴۰باشه پسره واسه بچه منم۱۱۹بود تو سونو ۶هفته🤩🤩

ااااااا تروقران انشالله اخه من تو اینترنت سرچ کردم گفته بود از ۶هفته تا ۸ هفته ضربان قلب بین ۱۱۰تا ۱۳۰ اینطورا طبیعیه گفتم شاید منم هفتم پایین بوده این ملاک نیست🙂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن عزیزم نت چرت گفته پس دوستای من چطور همشون تو ۶یا۷هفته ضربان بچشون۱۶۰و۱۶۵بود .مطمئن باش پسره این ضربان قلب خیلی علامت تابلویی ک بچت پسره ایشالا رفتی سونو بهم خبر بده عزیزم منتظرم

2742
ن عزیزم نت چرت گفته پس دوستای من چطور همشون تو ۶یا۷هفته ضربان بچشون۱۶۰و۱۶۵بود .مطمئن باش پسره این ضر ...

واقعا!؟ چقدررررر خوشحال شدم از صمیم قلبم اخه این اینترنتم ادمو گیج میکنه.. من فکر کردم چون هفتم پایینه هنوز قلبش ملاک نمیتونه بشه اخ من فدای قلبششش بشم🤓🤓🤓🙏🙏🙏🙏 انشالله خدا شمارو هم خوشحال کنه خیلی امیدوارم کردین