2737
2734
عنوان

بارداری و ..

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 36 پست
کار خوبی میکنی. من نمیدونستم سینه هم ترک میخوره برا همین نزدم و ترک خورد ولی شکمم رو که میزدم هنوز ت ...

بالای سینه ترک میخوره یا پایین؟من فقط بالای سینمو کرم میزنم تاالانم دوسایز بزرگ شده🥴

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
ببخشید میشه بگین دقیقا کجاها امکان ترک خوردنش هست؟؟ که شروع کنیم روغن مالی و کرم مالی؟😉

رون پاها پشت زانو تا یکم پایین ترش

شکم  سینه ها بازوهم برای بعضی ها احتمالش هست

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پات چاق شدن که ترک خورده یا همون سایز قبلی ولی بازم ترک خوده؟

بنظر خودم تغییر نکرده ولی نمیدونم چرا ترک خورد💩🙄پوستم هنوز خیلی شله یعنی اینجوری نیست که بگم کشیده شده و ترک خورده مرزش چی بوده نمیدونم

2731
ببخشید میشه بگین دقیقا کجاها امکان ترک خوردنش هست؟؟ که شروع کنیم روغن مالی و کرم مالی؟😉

والا من فقط شکم و سینم رو میزنم. ولی میگن جاهایی که ترک میخوره شکم، سینه، پشت زانو، رون، و با*سن هست. نمیدونم اگر رون و با*سن اگر چاق نشن بازم ممکنه ترک بخورن؟برا من چاق نشدن برا همین میگم ترک نمیخورن و کرم نمیزنم

بنظر خودم تغییر نکرده ولی نمیدونم چرا ترک خورد💩🙄پوستم هنوز خیلی شله یعنی اینجوری نیست که بگم کشیده ...

من اصلا سایز اعضای بدنم تغییر نکرده. پاهام و دستام همونقدر موندن برا همین گفتم ترک نمیخورن. پس با ایگ حساب کلا ترک خوردن ربطی با چاق شدن نداره