2733
2734
عنوان

هزینه نگرفتم مجانی انجام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 33 پست

کارشما درسته عزیزم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

منم آموزشگاه که میرفتم  مدلام همشون رایگان میومدن...

از مدل که پول نمیگیرن

تازه باید کلی هم نازشونو بکشی چون هنوز حرفه ای نشدی امکان خراب کردن کار هست

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته اما نظرت در مورد شنیون چیه ؟ 

اونم نمیگیرن برا مدل 

شاید هزینه خیلی کم برا اگه گیره چیزی بزنه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731

نبايد پول ميگرفتي تازه بايد چاي شيريني هم ميدادي كه بيان 😅😅😅

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738
چرا ؟😁

اسمتو بزار مسئولين

تا جزغاله بشن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
منم همین و میگم اخه میدونی دیدم دوستام دوره شنیون و میکاپن هزینه گرفتن از مدلا ناراحت شدم

اونا نامردی کردن.... شما کارت درسته عزیز

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

کوتاهی مو کلا هزینه ی زیادی نداره تو محل من ده تومن دوازده تومنه ولی شینیون چون بیشتره دوستای شما تو اموزشگاه دارن سو استفاده میکنن حتی خود اون شخص هم میگه شینیون به اون گرونی عیبی نداره منم یه مبلغی بدم 

والا تاجایی ک من میدونم ازمدل پول نمیگیرن... مدلای حرفه ابی هم ک هیچ بحثش جداس باید تاره پولم بدی ب ...

اره خب اما باورت میشه هنوز هیچی بلد نیستن اونا بعد میگن تو خونه مشتری دارن

2706