2733
2739
عنوان

طبقه بالایمون عروسیشون بوده الان عروس و داماد رعتن خونشون 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 47 پست
فامیلاشون رفتن؟ چ زود..خوش ب حالشون کاش ماروهم شب عروسی زود ولمون کنن بریم خونمون من مطمئنم 10شبتو ت ...

اره هیچ کس باهاشون نیومد بالا . خودشون بی سر و صدا رفتن 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شا الله قسمت همه حتی من ...🙈

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

پس امشب منتظر صداهای عشقولانه باش😂😂😂

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
حالا منتظر بقیه اتفاقاشم باشه استاتر تا یک دوساعت دیگه شروع میشع🤪

🤣🤣🤣🤣 اره واقعا

خوبه شوهرم خوابه 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
🤣🤣🤣🤣 اره واقعا خوبه شوهرم خوابه 

خوبه شوهرت خوابه و چقدر خوب که تو ونی نی بیدارین😂😂😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2740
ولت کنن دوست داری بری بالاهاااااا😂😂

😁😁😁نه خب ادم ذوق میکنه . یاد خاطرات خودش میفته . خوبه کلا 

خوبه شوهرت خوابه و چقدر خوب که تو ونی نی بیدارین😂😂😂

🤣🤣🤣🤣

ارایشگا چند داده بودی؟

نمیدونم شنیدین یا نه 

قرارداد عروسیم ازدواج اسان بود 

ولی خرج حنابندونم معمولش 300 تا 600 میگیره 

ولی با کلی چونه  150 یا 200 قرار شد حساب کنه

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2706