2737
2734

نمیدونم چرا. آزمایش و سونو هم رفتم. اما همش میترسم ی چیزیش باشه که ربطی به آزمایش سونو نداشته باشه. یا زبونم لال  قیافش ناجور باشه ناقص باشه 😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزممم نگران نباش،سالمه سالمه،تازه خیلی ها هم بهشون میگن بچه مورد داره ولی وقتی دنیا میاد سالمه،توکل کن به خدا ،انشاالله یه نی نی ناز و سالم میاد بغلت

میخواهم بهترین باشم 🙌

طبیعی. من تو اتاق عمل تا اودرش بیرون گفتم سالم؟ همه چی داره؟؟؟؟😂😂😂  دکترم میخندید

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

طبیعیه. همه استرس دارند.شکلش فرق داره. 

من میترسیدم بمیرم. حالا ادم ترسویی نیستم اصلا. ولی اون موقع همه استرس میگیرند. قبل از رفتن بیمارستان کلی به شوهرم وصیت کردم بچه رو ببری گاهی پدر و مادرم ببینند

تو سونوگرافی که میگی چیزی نبوده پس بدلت بد راه نده خدا ارحم راحمین توکل کن بخدا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

منم هفته دیگه سزازین میشم منم میترسم هم ازینکه نی نی چیزیش باشه هم میترسم عوضش کنن هم میترسم خودم تو اتاق عمل چیزیم بشه وایی 😢😢

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.

طبیعیه عزیزم هممون این استرسارو داشتیم من یه ماه اخر همش خواب اتاق عمل میدیدم هر شبم تو خوابم یه مشکل عجیبی پیش میومد

نگران نباش این دو شبو راحت بخواب که تا دوسه ماه اینده خواب راحت ارزو میشه 

2706