2733
2734
ماریا آموزش کیک و شیرینی هم داری، تهرانی؟ 

سمنانم گلم . اره دارم . ولی برای بچه های اینجا هم میزارم همیشه . مجانی .

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

میشه بگید چطوری میتونم تو خونه خامه قنادی درست کنم برای کیک ،همیشه از قنادی آماده میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگید چطوری میتونم تو خونه خامه قنادی درست کنم برای کیک ،همیشه از قنادی آماده میگیرم

من خامه منجمد قنادی میگیرم .بعد میزارم اب بشه و میزنم ده دقیقه.  از خامه قنادی خوشمزه تر و سفت تره .

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

فکر کردم تهرانی خواستم حضوری بیام پیشت، ماریا جون، حوصله فیلم دانلود کردن ندارم، چه جوری یاد بگیرم؟ همه ی جزئیات تو متن ک گفته نمیشه. من تا حالا کیک و شیرینی نپختم

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2731
فکر کردم تهرانی خواستم حضوری بیام پیشت، ماریا جون، حوصله فیلم دانلود کردن ندارم، چه جوری یاد بگیرم؟ ...

اره هزار تا هم فیلم دانلود کنی تا زمانی که خودت درست نکنی یادنمیگیری .منم از نت و کتاب یاد گرفتم .

اره هزار تا هم فیلم دانلود کنی تا زمانی که خودت درست نکنی یادنمیگیری .منم از نت و کتاب یاد گرفتم .

از نت  اوایلش زیاد خراب نمیشه؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
من خامه منجمد قنادی میگیرم .بعد میزارم اب بشه و میزنم ده دقیقه.  از خامه قنادی خوشمزه تر و سفت ...

کیک وکلوچه باماندگاری زیادبرای شهرهای دورهم داریدیانه مثلایک تادوماه برای فروش درسوپرمارکتها

2740
بخشش عزیز میشه بپرسم خامه منجمد از کجا میگیرید

از لوازم قنادی . من ده کیلویی کاله میگیرم.ولی یک کیلویی هم.میفروشن همه جا . 

کیک وکلوچه باماندگاری زیادبرای شهرهای دورهم داریدیانه مثلایک تادوماه برای فروش درسوپرمارکتها

نه فدات . محصولات خونگی انقدر ماندگاری ندارن