2737
2739
عنوان

از دست بچم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3035 بازدید | 90 پست
دقیقا من واقعا نمتونم تصور کنم با یه بچه سه ساله یه نی نی هم داشته باشم😵😵 . هم صبح تو یه تاپیکی ...

کسی که مشکل نازایی داره خب باید دوتا پشت هم بیاره که در آینده به مشکل نخوره

ولی بقیه میتونن یه مدت صبر کنن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بخدا اشتباه... چهارده ماه فرقشونه اولیم خیلی اذیت داره 

واي 

عين مني كه استارتر جان از منم زودتر اوردي 

چجوري كاراشونو ميكني دومي چند وقتشه اولي چي؟؟ 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای پسر منکه همه دوسش دارن یه روز بردم خونه مادرشوهرم.پدرشوهرم شب گفت چی میکشی از دستش.منم خسته شدم.جدیدا کم صبر شدم.لامصب نمیشه باهاشون با منطقم حرف بزنی.درک که ندارن طفلیا.پسر من اصلا خستگی نمیفهمه.هردقیقه درحال بازی.غذام نمیخوره.فقط بازی.منم خسته میشم بسکه بازی کنم.الانم دارم از مامی میگیرمش نمیگه.دیروز فقط گریه میکردم.بمن میگه مانان ناراحت نشو به حرفت گوش میدم.دو دقیقه نشد باز خیس کرد و نگفت!خدااااااااا....

من همین یه دونه ام!
کسی که مشکل نازایی داره خب باید دوتا پشت هم بیاره که در آینده به مشکل نخوره ولی بقیه میتونن یه مدت ...

من نازايي عقلي داشتم

حواسمو جمع نكردم دومي ناخواسته شد 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
2728
منه بدبختو بگو دخترم ٧ ماهش بود دومي رو حامله شدم دو هفته ديگه بدنيا مياد فقط خدا كمكم كنه شهر غريب ...

خدا بدادت برسه پوست من که داره کنده میشه

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
توجه میکنم بدی میکنه نمیکنم بدتره 

خب هنوز کوچولوعه نذار بدتر بشه .

یک تا سه سالگی هم سن لجبازیه

تو نت بخون

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من نازايي عقلي داشتم حواسمو جمع نكردم دومي ناخواسته شد 

عین من😂😂😂

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
بخدا اشتباه... چهارده ماه فرقشونه اولیم خیلی اذیت داره 

اونم حق داره طفلک اخه زمانی که نیاز ب توجه داشته یه نی نی دیگه اضاف شده و توجهات بین دوتاشون تقسیم شده ..

.

بخدا حق داره هم خودتون هم دخترت ..ولی این روزام میگذره درسته سخته و اذیت داره ولی میگذره 

.

من خودم تا 22 ماهگی که ب پسرم شیر میدادم بخدا در حسرت یه نیم ساعت خواب اروم بودم اصلااااا نمیحوابید بشدت کم خواب بود خیلی اذیت کشیدم ولی وقتی از شیر گرفتمش هم خودم راحت شدم هم اون .کلا زیر و رو شد الان سه سالشه خیلی ارامش دارم .

.البته پسر بزرگ من 13|14 سالشه و با کوچیکه ده  یازده سالی اختلاف دارن ..خیلی کمک حالمه

2738
من نازايي عقلي داشتم حواسمو جمع نكردم دومي ناخواسته شد 

عزیزم دور از جونت

ان شاالله همیشه  سالم باشید

خب هنوز کوچولوعه نذار بدتر بشه . یک تا سه سالگی هم سن لجبازیه تو نت بخون

فکر کن به هیچ وجهه نمیذاره پوشک عوض کنم 

فکر کن به هیچ وجهه نمیذاره پوشک عوض کنم 

عه دخترمنم الان اینطوری میکنه همش میخواد فرار کنه

باهاشو می بنده

کوچولوعه چند وقتشه؟؟

میتونی اینو کم کم از پوشک بگیری؟؟

دختر من هنوز جیش کردنو متوجه  نمیشه وگرنه از پوشک میگرفتم

دوسال سن خوبیه

رنگ  انگشتی بذار تو دستشوویی به هوای اون جیش کنه اونجا

واي  عين مني كه استارتر جان از منم زودتر اوردي  چجوري كاراشونو ميكني دومي چند وقتشه اولي ...

بچم شش ماهه بودحامله شدم .. واقعا سخته مخصوصا وقتی دوتاشون مریضن الان اولی اسهال و استفراغه و دومی سرما خورده و تب داره دیگه از بی اعصابی و خستگی دیوانه شدم بخدا دارم ناشکری میکنم ... همش یا این دل درده یا اون داره دندون در میاره ... اولی گریه میکنه و دومی نمیتونه بخوابه یا برعکس

عه دخترمنم الان اینطوری میکنه همش میخواد فرار کنه باهاشو می بنده کوچولوعه چند وقتشه؟؟ میتونی اینو ...

خدا برات حفظش کنه .. دو سالشه اخه یه هفت ماه دارم اون کجا بذارم که اولی  از پوشک بگیرم شب تا صبح چند بار پوشک عوض میکنم اگر روز شیر و چای نخوره از گریش داغون میشیم... رنگ بذارم دیگه ول نمیتونه تمام لباسشو خیس میکنه ... 

پسر منم ۶ ماهشه مشکلم فقط با خوابشه اه یادم افتاد

انشالله درست بشه شاید سیر نمیشه

2706