2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم درستش کردم اما به خاطر تزیینش اعصابم خورد بود تا صبح خوابم نبرد الان عکسش از خودش بهتره تازه & ...

خوبه كه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2742
2740

من یه سوال دارم خانوما با اجازه چون صحبت کیک شد میپرسم اون هفته عروسی داریم یعنی عقد کردن هست تو تالار بعد فرداش تو رستوران کیک خورون میگیرن چون عقده پاتختی نمیگیرن بعد منوکه شب عروسی طلا میدم برا کیک خورون هم باید طلا بدم یا نباید هدیه بدم نمیدونم والا ما تا الان پاتختی داشتیم که کادو میدادیم اگثرا پول نقد که. خودشون هرچی دوس دارن بگیرن و کیک خوزون اولین باره داریم نمیدونم باید ببریم هدیه یا نه راهنمایی میکنین دوستام

خدایا سپاس بابت داشتن نعمت سلامتی و پسرم و همسرم سپاس   بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”   
دومیه خوبه.چون یه سالشه باهاش حال میکنه رنگشم شادتره.اولیه رو فک نکنم  زیاد سردربیاره.

مرسی دوستم😘😘😘

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706