2737
2734

سلام خیلی میترسم اصلا دل ندارم هر دفعه واسه واکسنای دخترم کلی گریه میکردم واسه گوش سوراخ کردنش از حال رفتم.حالا میخایم پسرمو ختنه کنیم خیلی میترسم میخام شیر بدوشم بدم مادرشوهرم خودم نرم تو مطب بشینم تو ماشین، دارم میمیرم از استرس و اضطراب، چیکار کنم، دوس ندارم بچه هام کوچیکترین دردی بکشن. شمایی که تجربه دارین ختنه چند دیقه طول میکشه؟ خیلی درد داره سخته؟ 😥😥😥

حدود ۱۵ دیقه من ک خودم رفتم .دردم دارع گریم میکنن ..

بی حس ک شد اروم تر میشن .بعد ی هفته هم خوب میشن ..نترس ترس ندارع

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره قبلش ببری یه دکتر متخصص ببیندش. البته من سر ندارم ولی اینطوری شنیدم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
معمولا مادرو بیرون میکنن من خودم تو ماشین نشستم وقتی آوردنش خواب بود ولی رنگش سفید شده بود طفلی دست ...

الهی بمیرم براش چندروز پیش عکس رنگی واسه کلیه هاش گرفتیم سوند وصل کردن بهش طفلکم انقد رنگش پریده بود سه ساعت گریه کردم 

2738