2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصرفت یکم زیاده من دخترم رو روزی ۴ بار پوشکش رو عوض میکنم ،بسته بندیه پوشکش هم مولفیکس ۴۶ تایی هست ح ...

مثلا از دو روز پیش در روز ۳بار پی پی کرد

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
2728

من همه چی استفاده کردم هر بار گشتم چیز ارزون دیدم خریدم مولفیکس بارلی مای بیبی ببم طوبی کانفی تاتی  دوبار نساخت بهش یکی کوکومی یکیم مامی بود فکر کنم.الان مای بیبی میگیرم چهل و چهار تومن و روزی دو سه تا استفاده میکنم با دو سه تا هم کهنه میبندم محافظ کهنه گرفتم خیلی خوبه

کلا همه پوشکا حساب کنی زیاد با هم تفاوت نداره قیمتشون 

از این پوشک نواریها هم گرفتم اول خوب بود الان اونا هم بیست تاییش شونزده هفده هست حداقل نمیصرفه 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
مثلا از دو روز پیش در روز ۳بار پی پی کرد

بله گاهی پیش میاد این شرایط ولی نه اینکه در هفته چند بسته پوشک تموم کنه ،در ضمن بعد از هر بار ک خواستی پوشکش رو عوض کنی حتما پای بچه رو بشور الان دیگه هوا گرم میشه گناه دارن ،حتی اگه فقط جیش کرده باشه 

2738

بچه ها نخندیناااااااا نی نی من اخرای ماه دیگه به امیدخدا دنیامیاد پوشک مولفیکس بگیرم سایزصفرباشه؟؟چندبسته بگیرم

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2706