2737
2739
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531383 بازدید | 2174 پست
اسمایلی منم که اشتباه شد منظورم این بود
نونا جون چه دوست خوبی معلومه خیلی باهم صمیمی هستین توام حتما دوست خوبی براش هستی که انقدر هواتو داره
من رژ ایو سن لورن همچنان راضیم نونا موندگاری این رزای شنل چه جوریه؟ اشتباه کردم تابستون نخریدم
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موخلییی

کارولینا جوون ماندگاریش کم نیست زیادم نیست خوبه تا چیزی نخوری نمیره.نمیماسه ...بافتش نرم و کرمیه خیلییییی از مدل کوکو بهتره رفتی اونور حتما بگیر از فری شاپ

رز ویولت من ندیدم تا حالا..نشنیده بودمم...چه خوشرنگن
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
من تابستون 2 سل پیش میخواستم از فری شاپ آنتالیا شنل بگیرم فقط استند شنل یه نفر مراقب داشت(بقیه استنداش کسی نبوود) زبوون درست حسابیم نمیفهمید نمیذاشت هم خودت تست کنی منم پشیمون شدم بیخیال شدم

امیدوارم کشور دیگه اینجووری نباشه
اروپا که تقریبا همه فروشگاهاش تمام مارکها همین جور ریخته بعضیا رو من میدیدم جلو استندا وای میسادن قشنگ آرایش میکردن منتها بعد چند دقیقه که تست کردی یه نفر میاد میگه میتونم کمکت کنم و سعی میکنه مختو بزنه که خرید کنی
لانکوم که فکر نکنم ایران باشه البته چند روز پیش من پشت ویترین یه مغازه تو تجریش دیدم حالا اصل بود یا نه نمیدونم
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2740
کارولینا آره توی مالای اونجا هم همینجووری ملت کامل آرایش میکنن بعد میخرن .....

رز لانکوم رو توی همین نینی سایت گفته بوودن توی وزرا داره....تجریشم هست اما دقت کن اصل باشه اگه قبلا اصلشو داتی تا حدودی تشخیص میدی

من برام فرستادن
2706