2733
2734

خانوما ازوقتی نی نی سایت عضو شدم دیدم خیلی از خانوما از پوستشون ناراضی اند وباعث شده اعتماد به نفسشون رو ازدست بدن...

بخاطر همین تصمیم گرفتم یه لایف استایل جدید بهتون یاد بدم تا همیشه پوست خوبی داشته باشید..

اگر شماهم تجربه ای دارید میتونید بگید😍😍

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

قدم اول:ورزش کردن ..خانوما ورزش کردن باعث میشه تمام سموم بدن از طریق منافذ پوست خارج بشه...

و پوست اکسیژن رسانی بشه و حتی باز سازی 

سعی کنید هنگام ورزش زیاد آب بخورید تا پوستتون قشنگ بشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بگو تو رو خدا جوش باز جوش درمان شده تا حدودی  منافذ باز محکم شدن پوست

عزیزم اگر زیاد جوش میزنی اول باید آزمایش هورمون بدی ..

اگر مشکل هورمونی نداشتی...

درادامه همین پست میگم

2731

قدم دوم.سعی کنید زیاد اب بنوشید...درطول روز تا کاملا پوستتون آبرسانی بشه...

قبل از خواب دمنوش گل بابو نه بخورید...

صبح ها..آب گرم با خاک شیر ولیمو بخورید...

عزیزم اگر زیاد جوش میزنی اول باید آزمایش هورمون بدی .. اگر مشکل هورمونی نداشتی... درادامه همین پست ...

مشکل هورمونی ندارم گلم یکی دو تا میزنه

بیشتر مشکلم منافذ بازه و اینکه پوست صورت محکم و کشیده بشه

بچه ها هر روز یه روتین داشته باشید

این خیلی بااهمیته اگه میدونستید چقدر پوستتون حال میاد اینکارو میکردین..

اولین یه شوینده خوب مخصوص نوع پوستتون..

که هر شب قبل از خواب صورتتون رو میشورید چه آرایش داشته باشید چه نداشته باشید..

بعدش از تونر استفاده کنید(تونر یه محلوله که براساس نیاز پوستی روشن کننده..ضدمنافذ...ابرسان..حاوی اسید های مختلف برای جوش..یا لایه برداری...خلاصه انواع مختلفیه ک براساس نیاز پوست انتخاب میشه)بعد از شوینده تونر استفاده میکنید بصورتی که میریزید روی پد آرایشی وروی پوست میکشید

2740

بعد از تونر نوبت به سرم پوست میرسه ..که خیلی غلیظ ومغذی تراز تونر هستش ...وباز هم برحسب نیاز پوست سرم روشن کننده سرم ضدجوش و سرم اب رسان داریم....

وچون بعد از تونر پوست خیلی تمیزه سرم خیلی خوب جذب میشه

بعدش نوبت به آبرسان میرسه که شما با هرنوع پوست حتی پوست چرب احتیاج به ابرسان دارید تا پوستتون شفاف و زیبا باشه واز حالت دهیدراته دربیاد

بعدش شما میتونید از کرم دور چشم استفاده کنید که از سن ۲۵ به بالا باید حتما استفاده بشه...

خانوما اگر پوسستون جوش میزنه شما با ژل کترل و بهترین ضد جوش یعنی روغن درخت چای با گوش پاک کن روی جوشاتون میزنید تاخشک بشه...

بعد از خشک شدن کامل مواد سفید توی جوشتون رو در بیارید ..

وبعدش از سرم اای ضد جوش و ضد لک برای روشون استفاده کنید تا جای جوشتون هم بره

بچه ها هر پوستی احتیاج به اسکراب داره:

اسکراب پوست رو لایه برداری میکنه..و سلول های مرده رو حذف میکنه پوست رو باز سازی میکنه...باعث میشه پوست نرم شفاف و روشن تر بشه....

پوست چرب دوبار در هفته 

پوست خشک یکبار درهفته

بچه ها ..اگر جای جوش و لک دارید ..باید از تونر های حاوی گلایکولیک اسید و سالیسیلیک اسید استفاده کنید 

و سرم های ضد لک و ویتامین cکه خاصیت ضد لک و روشن کنندگی داره..

اگر پوستتون خشک و دهیدراته است ..از تونر ها و کرم و سرم های ابرسان استفاده کنید...

سعی کنید در ماه یکدفعه پوستتون رو پاکسازی کنید تا کدر و ضمخت نشه...وانواع مراکز پوست برای فیشال و پاکسازی وجود داره..

که بادستگاه نوع پوستتون رو تشخیص و ابرسانی میکنند و پاکسازی..

و با اسید ای خاص لایه برداری میکنند...

2706