2737
2739
عنوان

حق دارم از شوهرم ناراحت باشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 37 پست
شما ک نمیدونی با کیا در ارتباطه از طریق اینستا؟؟ بعدشم زنهای هرزه براشون مهم نیست شوهرتون عکس با شما ...

اگه بخوای اونجوری فکر کنی که اینجور زنا تو خیابونم هستن پس همسرت نباید بره بیرون انقدر بی اعتمادی اصلا خوب نیستا ذهنتو مثبت کن یکم اون بستگی به مرد داره که وا بده یا نه

💚💙💜💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترین اشتباه و سم زندگی مشترک اینه که اجازه بدید شوهراتون اینستا داشته باشن.........

نه گلم همه یکجور نیستن. و اینکه مگه شوهر بچه ۲ ساله است که اجازه بدیم یا ندیم؟ انقدر عاقل و پخته میدونیمش که داریم واسه یک عمر زندگی روش حساب میکنیم بعد واسه یه برنامه مجازی بگیم جنبه نداره و باید جلوشو بگیریم؟؟

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2728
هرکی نظر خودشو داره ... ولی یه روزی ب حرفم میرسید ....

ببین کاملا میفهمم چی میگی ولی نمیشه محدود کرد

وقتی کسیو محدود کنی فک میکنه چه خبره بیشتر مایل میشه بره طرفش.من فک میکنم ادم خودش اگه درست باشه کافیه چون نمیتونی یه ملتو عوض کنی

مرد هرزه هم زیاده.اگه باشما بخواد ارتباط بگیره بهش اجازه میدی؟

نمیدی.پس مهم نیست اون ادم چطوریه مهم اینه تو چطوری رفتار کنی

2740
بزرگترین اشتباه و سم زندگی مشترک اینه که اجازه بدید شوهراتون اینستا داشته باشن.........

منم خودم اینستا دارم ولی دوس ندارم شوهرم داشته باشه😁😁

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
اعتماد داشتن ب حرف نیست  تاحالا شده امتخانش کنی؟

اره شده

شوهرم حتی با دخترای فامیلشونم در حد سلام و احوال صحبت میکنه.میخوام بگم برا خودش این چیزا خیلی مهمتره

همشم چند نفرو فالو کرده که اونم دوستاشو و چندتا از اقایون فامیل

خیلی هم خوب  خوشبخت باشی

قربونت برم

من خودمم اینستا دوس ندارم.مخالفم یاهاش.بنظرم مناسب ادمای معمولی نیست ولی نمیشه جلوی کسیو گرفت که نداشته باشه

اخه شوهرامون بچه نیستن که عقلشون میرسه.نمیشه تا این حد دخالت کرد.بنظرم اعتماد مهمترین رکن زندگیه

2706