2737
2734
چی شده توضیح بده عزیزم

دور از جونت یه ادم احمق یخ کلیپ برام فرستاد از یه جنایت انسانی و منم نصفشو دیدم بقیه اشو هم فقط صدای راوی رو گوش دادم...وای باور کن الان که دارم میگمم حالم بد میشه یعنی اگر راهی بود که من این بخش از ذهنمو کامل دیلیت کنم میرفتم هزینه اشو پرداخت میکردم و پاکش میکردم

دو ماه تمام شبها شاید فقط دو ساعت میتونستم بخوابم که اونم همش با ترس و استرس از خواب میپریدم حموم و دسشویی نمیتونستم برم و اخرشم یه سال دارو مصرف کردم و الانم باز حالم بده و شبا باید حتما یه لامپ کامل تو خونه روشن باشه و از مطب پزشک به شدت میترسم و تصورات وحشتناک دارم و...... خیلی حال بدیه خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور از جونت یه ادم احمق یخ کلیپ برام فرستاد از یه جنایت انسانی و منم نصفشو دیدم بقیه اشو هم فقط صدای ...

حق داری اصلا نگاه نکن عزیزم ببخش اگر یاداوری شد واست

2731

فیلم it خیلی هیجان انگیز میخ کوب کن و ترسناک

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
واقعا

حتما ببین تازه دارن سری دومش هم میسازن 

فیلم پیچ اشتباهی هم خوبه سری کاملش را ببین 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2738