2733
2739
عنوان

دلم برای اون روزها تنگ شده خیییلیییی😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 94 پست

دهه ی شصتیا بهترین دوره رو داشتن...پررررر از خاطراته ....سریال پس از باران،،  خوردن الوچه زیر باد کولر بعد از امتحانات خرداد،، لواشکهای 25 تومنی، کلاه قرمزی و زیزی گلو،ترانه های با معنی.....کلایادشبخیررررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو نگین چی بگین شما دهه شصتیا واسه قانع کردنه خودتون اخه😂

دهه چندی ای

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2728

چرخ و فلکی میمومد سر کوچه ها میگفت چرخی ام بعد میبرد اون بالا یه چند لحظه نگه میداشت سکته کنن بعد میاورد پایین 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2740
دهه ی شصتیا بهترین دوره رو داشتن...پررررر از خاطراته ....سریال پس از باران،،  خوردن الوچه زیر ب ...

وای این قسمت خوردن الوچه....

خداجونم میدونم ک هم میبینی، هم میتونی، توکل کردم ب خودت...

هوشیار و بیدار سرنتی پیتی پسر شجاع خونه مادربزرگه مدرسه موش ها، خونه قدیمی مامان بزرگ خودم که همیشه فکر میکردم ته اون اتاق آخریه باز میشه به یه سرزمین دیگه، بازی تو کوچه مدرسه تیله بازی ترخون بازی وووو درسته هر چی درس خوندیم و تلاش کردیم آخرش شد هیچ ولی بچگی خوبی داشتیم درسته عصبی و درونگرا شدیم ولی بچگیمون از این دهه نودیا خیلی بهتر بود درسته آینده خوبی نداشتیم اما گذشته خیییییلی زیبایی داشتیم

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...