2733
2739

عصری دکتر به مامانم گفته انجام بده 

خیلی نگرانم همش اشکام میاد😔😭

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلانگران نباش چیزمهمی نیست من خودم ندول دارم پریروزبرای بارسوم نمونه گیری انجام دادم تاوضعیتش مشخص بشه.

یکی ازدرمان های اصلی مشکل تیروئید،دوری ازاسترس وغم وغصه هست.ناراحتی برای بیماران تیروئیدی سَمه

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
2731
عزیزم اصلانگران نباش چیزمهمی نیست من خودم ندول دارم پریروزبرای بارسوم نمونه گیری انجام دادم تاوضعیتش ...

شما سی تی هم انجام دادی؟

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
2738
شما تجربه ای تو آشناها داشتی عزیزم؟

اره فداتشم خودمم اسکن دادم فقط میخوان ببین گرید داره یا نه... اونایی که گرید دارن معمولا هاشیماتو با خودایمنی هستن. تو عده کمی ممکنه سرطانی بشه که اونمخیلی کم خطره با عمل جراحی برش میدارن احتمال خطر خیلی کمه. معمولا اولین بار ازمایش میدی بعدش یه اسکن میدن بدونن  چه نوع تیروییدی هست

دقیقا غصه و ناراحتی سمه 😔 من جوری شد که به جراحی و ...ختم شد 

منم چندوقتی بودتغییری نداشت ولی توی۶ماه گذشته ازبس حرص خوردم وعصبانی شدم بزرگترشده.

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
منم چندوقتی بودتغییری نداشت ولی توی۶ماه گذشته ازبس حرص خوردم وعصبانی شدم بزرگترشده.

خیلی مواظب باش 😔 حیف سلامتید

بخدا هیچکس احوالتو نمیپرسه غصه نخور  ننه ....من ناقص شدم رفت 

نزار جوری بشه که به جراحی ختم بشی گلم 

خیلی مواظب باش 😔 حیف سلامتید بخدا هیچکس احوالتو نمیپرسه غصه نخور  ننه ....من ناقص شدم رفت&nbs ...

آره عزیزم میدونم وقتی نمونه گیری انجام دادم هیشکی نفهمیدهیشکیم دردشوتحمل نکردخودم تنهادردکشیدم

اصلاارزش نداره

2706