2752
2734
عنوان

فانتزياتون رو چطوري به همسرتون ميگين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نگفتم كه يك گفتم بيست و يك 😐

منم بیست و یک منظورم بود اینقدر مشغول بودم و ورزشکار حرفه ای بودم و درسخون بودم که فکر این مسائل نبودم این مسائل پیرتر میکنه بخدا راست میگم ولی الان که ازدواج کردم با اینکه هیچ آموزشی هم نرفتیم ولی هر شب یه فانتزی داریم 

فقط نصیحت منو گوش کن خودت رو مشغول کار کن

منم بیست و یک منظورم بود اینقدر مشغول بودم و ورزشکار حرفه ای بودم و درسخون بودم که فکر این مسائل نبو ...

من هم تصميمم همين بود اصلا علاقه اي به ازدواج ندارم اما خانواده ام  كاملا برعكسن .. 

ممنون از راهنماييت 🌸

اخه تو کتاب زیست هست

باور کن بخدا من منظورشو نمیفهمیدم اینقدر خنگ بودم تو این مسائل 

ولی واقعا دوستام که تو این مسائل بودن سنشون چند سال از من بالاتر میزنه زود به بلوغ میرسن و هورمونها پیر میکنن

خانما ما3ساله ازدواج کردیم هنوز نتونستیم بدون کاند وم و یا ژل لوبریکانت رابطه داشته باشیم.همسرم دوس داره بدون هیچکدوم ازایناباشه ولی هربار شکست خوردیم.انگار یه سد جلوشه.باکاند وم راحته با ژلم راحته ولی بدون اینا اصلااااا نمیشه

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706