2737
2739

تست رو به شوهرم داده و من دیدم 390تاشو جواب داده. سوالارو دیدم مثلا از زندگی جنسیتون راضی هستید؟بله نه. به شوهرم گفتم نبایدقبول میکردی. شوهرمم گفت نمیتونم یه فرم پر کنم؟منم الان ناراحت نشستم تو اتاق.نمیدونم چیکار کنم.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااا،مگه روانشناسه،اگه نه ب اون چه

آره روانشناسی میخونه ولی باز حق نداره. این تست رو نباید به شوهرم میداد. یا اگه اون داده شوهرم قبول نمیکرد.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
2738

حتی اگه روانشناس هم هست نباید فرم به برادرش بده، خواهر منم ارشد مشاورش ، میگه به اقوام نزدیک نباید مشاوره داد یا در جریان زندگیشون قرار گرفت و یا تست ازشون گرفت ، فقط بهم.کتاب معرفی میکنه یا مشاور دیگه ای که اگه لازم شد پیشش برم

برای چی میخواد ؟؟ برای پایان نامه ی کارشناسی ارشد ؟؟؟

برای رشته اش. طرح کارشناسیشه فکرکنم.اعصابم خورده.

اگه واسه پایان نامه ارشدش میخواد نگران نباش اینا رو میبرن بدون اسم میدن ب استاداشون ...مگه اینکه خواهر شوهرتون فضول باشه و بخواد جواباتون و یکی یکی چک کنه...ولی اگه شما راضی نبودی همسرتون نباید قبول میکردن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
بذار شوهرت فرمو پرکنه بعد بگو به خواهرش بگه فرم رو دادم همکارم یا دوستم پرکرد خودم وقت نکردم

سن و تحصیلاتو خواسته. شوهرمم نوشته. تابلوئه دیگه مال اینه.

2706