2733
2734

خوصلم سر رفته عنوانش رو بگین تا سرچ کنم بخونم. ممنون

چه خوبه که این بنده حقیر رو لایک نکنید😑

داستان مهشید

یوی بود که بچش تو فنلاند بدنیا اومد شیرین

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
غمگین ترینش زندگی می می ناز عزیز بود که فوت کرده روحش شاد

روحش شاد😢

چطور میتونم مطمئن باشم که امروز تصمیمی نمیگیرم که ده سال دیگه پشیمون نباشم... درست مث امروز و ده سال پیش.

بیشتر داستان ها تعطیل شدن. مثل آ ن ا ی ا ر 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2738
تعطیل شده میشه یه خلاصه خیلی کوتاه بگی؟

ازدواج کردن رفتن فنلاند بچشو زایید

بچش مرد 

افسرده شد طلاق گرفت اومد ایران دید بارداره

الانم شوهرش برگشته بود

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
میگن داستان پریجون خوب بوده ولی من نخوندم متاسفانه @پریجون    

😘😘

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !