2733
2739
عنوان

بلوغ زودرس و تزریق امپول دیفرلین

| مشاهده متن کامل بحث + 95585 بازدید | 228 پست
سلام شادی عزیز لطف میکنید از شرایط الان دختر خانم گفت بگی تاثیری هم داشته تزریق آمپول ،دخترمنم دیروز ...

عزیزم تاثیرش فقط به تعویق انداختن بلوغ هست تا بهشون فرصت بیشتری برای قد کشیدن بده

دختر من فقط روز تزریق درد داره و یک کم پوستش چرب شده و کمی سردرد میگیره چند روز اول که البته الان کمتر شده انکار بدن اش عادت کرده

و‌تا اردیبهشت سال اینده باید تزریق رو ادامه بده

اصلااا این اشتباه رو نکن 

اصلا امپول رو نزن

روانپزشک ب من گف نزن بعدا در اینده مشکل ساز میشه بزای دخترتون.

پوکی استخون توی بزرگسالی میاره.

گف هیچ ربطیم ب قد و اینا نداره

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اصلااا این اشتباه رو نکن  اصلا امپول رو نزن روانپزشک ب من گف نزن بعدا در اینده مشکل ساز میشه ...

عزیزم من به دکترم اعتماد دارم

و این که دختر دوستم هم ۲ سال زد

قدش خیلی بلندتر از مادرش شد

الان هم ۲۱ سالشه

واقعا هم دختر شاد و‌پر انرژی و باهوشیه

معماری دانشگاه تهران هم می خونه

افسردگی بیشتر جنبه ژنتیکی داره

و پوکی استخوان هم بر میگرده به لایف استایل ادم ها و ترشح هورمون ها و تغذیه و .....

عزیزم من به دکترم اعتماد دارم و این که دختر دوستم هم ۲ سال زد قدش خیلی بلندتر از مادرش شد الان هم ...

این نظر من بود عزیزم 

منم چندتا دکتر رفتم اینا رو گفتن روانشناس هم رقتم و پرسیدم 

خیلیا دیدم توی همین سایت پشیمون بودن 

من حرفی از افسردگی نزدم گلم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
این نظر من بود عزیزم  منم چندتا دکتر رفتم اینا رو گفتن روانشناس هم رقتم و پرسیدم  خیلیا ...

شوهرمن دکتر داروسازه توی شرکت دانا کار میکنه دکتر برادخترمنم آمپول نوشت شوهرم خودش شدید مخالفت کرد بعدم از چندتا دکتر دیگه هم پرسیده بود شدیدا مخالفت کرده بودن

2738
شوهرمن دکتر داروسازه توی شرکت دانا کار میکنه دکتر برادخترمنم آمپول نوشت شوهرم خودش شدید مخالفت کرد ب ...

بله مخالفن شدید

دخترم 10سال و 8ماه بود به بلوغ رسید سن تویمی و استخوانیش باهم برابر بود از پارسال هرماه پریود میشه پارسال قدش 142بود الان 148هست کلاس شنا و والیبال و ورزشهای کششی میرفت خوب بود که به لطف خدا کرونا همه تعطیل شد خیلی نگرانشم 

من هم به دکترم اعتماد دارم به نظر من هم خیلی برای دخترم زوده که پروسه بلوغ را درست ۹سال و نیم بگذرونه از نظر ژنتیک من خودم ۱۵ سالگی به بلوغ رسیدم والان طبق نظر پزشک زوده برای دخترم

سلام خوبین شما تزریق کردین؟ نتیجه چی شد راضی هستید؟ دختر منم دکتر گفته تزریق کنه لطفا راهنمایی کنید، ولی اسم آمپولش لورلین دپوت هست، البته یه دکتر دیگه گفت واریوپپتیل تزریق کنه ولی چون دکتر دومی با تجربه تر بود و گفت خارجیه منم لورلین یه بار زدم

سلام شادی جان ،شما آمپول به راحتی پیدا میکنیم ؟من هر داروخانه میرم میگه نداریم کمیاب شده اصلا نمیاد! ...

عزیزم منم خیلی میگردم

من ازاد میخرم

اکثرا قیمت بالاتر اعلام میکنند

ولی چاره ایی نیست من میگیرم براش میزنم

الان دخترم دقیقا یکسال شد که میزنه

همون یک کم سینه ای که جوانه زده بود فروکش کرده کاملا و هیچی نداره 

اصلا بلوغ درش شروع نشده بود که من شروع کردم

دکتر گفت تا اردیبهشت سال اینده باید بزنه

بعد قطع میکنه و بین یک تا دو سال بعدش پریود میشه

2706