2733
2739
عنوان

یه سوال شرعی بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مرجع ام اقای سیستانی میگه مانع رو رفع کن بعد اون ناحیه رو اب بزن البته قبلش نیت غسل کن 

این مال وقتیه که مانع سمت چپ باشه وگرنه فرق میکنه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731
2738
بیخیال سیاسیش نکن

باشه😎😎😎😎

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
مرجع کیلو چند وقتی خودمون عقلمون بیشتره وسواس نداشته باش

شما برای تب بچه تون چیکار میکنین؟میگین دکتر کیلو چنده عقل خودم میرسه چی بدم بهش؟

یا بخواین خونه بسازین میگین مهندس کیلو چنده خودم عقل دارم نقشه میکشم براخونه ام؟؟؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
اووووووو برو ک کلی کار داری من حالا بیکار دراز کشیدم تو خونه ننه بابا فعلا نامزد نشونم

😄😄😄😄 سرخوشم دیگه تازه یه حسی بهم میگه عزیزم برو یکم دراز بکش کنار دخترت شاید خوابت برد

تو به استراحت احتیااااج داری گلم😝

دیگه واقعا خدا نگهداریییی✋✋✋✋

طلبه جون قربون حکم ما چیه؟

مرجعتون روو بگین و اینکه قبل غسل مطوئن بودین مانعی نیست یانه تا بگم گلم

شما برای تب بچه تون چیکار میکنین؟میگین دکتر کیلو چنده عقل خودم میرسه چی بدم بهش؟ یا بخواین خونه بسا ...

به احترام استارتر😷😷😷

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2706