2737
2739

امروز رفتم فاتحه دایی شوهر خواهرم یاد گذشته افتادم جواب خیلی از سوال هام رو نگرفتم هنوز بعد از ۸ سال 

من از نوجوانی عاشق پنهانی پسر خواهر شوهر خواهرم بودم تا اینکه بعد از چند سال اتفاقی بهم پیشنهاد داد و من هم از خدا خواسته قبول کردم در نخایت و اوج عشقی ک بهش داشتم 

تا اینکه خواهرم و دامادمون فهمیدم و جبهه گرفتن بیشتر دامادمون شروع کرد دو به هم زنی  و چهارتا رو هر چیزی بذاره ببره به خواهرش بگه که وصلت نکنید و واسه پول اینا دام پهن کردن و ..... این حرفا رو هم پسره میومد به من میگفت اونم من رو دوست داشت و مقاومت میکرد 

داستان و کارهاش خیلی مفصله فقط این دامادمون خیلی دو به هم زنی کرد زیر زیرکی و پسره هم به من میگفت و ما همش توی تلاطم بودیم پدر مادر اون هم به حرف داماد ما ،بیشتر مادرش که میگفت داداشم گفته اینا عروسی کنن من عروسیشون نمیام داداشم نیاد ما هم نمیاییم و... این چیزا رو میکردن پیرهن عثمان و دعوای اساسی 

صبور باشید بقیه اش رو بنویسم 

ما ها هم گهگاهی دعوامون میشد گهگاهی با هم متحد همینطور میگذشت که دیگه خسته شدیم هم من هم اون از این همه حرف و منم از توهین و تحقیر به خودم و مامان بابام تمام کردیم با هم 

یک سال بعدش پسره به دوستم گفته بود ستاره رو میخوام بهش بگو با هم باشیم و تو این مدت هم پسره با دو تا دختر دیگه دوست شده بود منم گفتم نع نمیخوام  دوسش داشتم اما دیگه نمیخواستم کوچیکم کنن ،خسته بودم از حرفاشون

یک سال بعد اون من ازدواج کردم خواهرم بهمون گفت وقتی خبر ازدواجت رو به خواهرشوهرم دادم گفته  به رضا هیچی نگین اعصابش به هم میریزه 

یه بار با برادر شوهرم اینا رفتییم رستوران  دیدم پسره با یه دختر داغون نشسته روی یه میز سرشم پایین بود  در چند ثانیه که از کنار میز گذشتم دیدم، آه میکشه به قاشقش خیره شده میگه آره ۳ سال پیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون هم چند ماه بعدش ازدواج کرد با منشیش که وقتی شنیدم دیدم خیلی ار من و خانوادم پایین تر 

امروز که رفتیم فاتحه مامانم اینا رو قشنگ تحویل میگرفتن با منم خوب برخورد میکردن ، دلم گرفته که چا اونجوری پیکردن و نذاشتن به هم برسیم ؟؟چ فرقی داشت آخه ؟؟

نه من ن خانوادم آدمای ابرو داری هستیم موردی نداشتیم که این کار رو میکردند 

ایشاالله خدا ازشون نگذره

2728