2733
2734

مادرها توروخدا چکار کنم شما راهنماییم کنید فقط بعدظهرها ساعت پنج تا یازده شب اینجوریه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
بردمش دکتر او آر اس داده چند روز بهش بدم و چه وقتایی و تاکی چه غذاهایی ندم بهش ماست نمیخوره موز نمیخ ...

عزیزم ی راهکاری بهت میگم انجام بدی صد درصد  خوب میشه   کپسول یوموگی بگیر تو اب با دوغ  حل کن بش بده روزی دوتا    پودر بلوط  بهش میگن کلگ   از عطاری بگیر تو مایت بریز  بده بهش گیاهی هیچ ضرری نداره  زود خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زرده تخم مرغ .کته .سیب رنده شده .

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2728

ببرش دکتر خدایی نکرده ویروس نباشه چون منم همین حالت و داشتم رفتم دکتر گفتن ویروس نهایت تا سه روز طول میکشه آب هویج بهش بده عالیه کته با گوشت و سیب زمینی آبپز بده و سیب رنده شده .انشاا...زود خوب میشه دستاشم تند تند بشور .

2738
اینکارارم میکنم ولی همینجوره خودمم اسهالم از شیر خودم نگرفتهپباشه

دختر منم به خاطر اسهال سه روز بيمارستان بستري شد اخرم اوردمش خونه رفتم عطاري گفتم بهم پودر سنجد داد گفت ٩٩درصد دخترت خوب ميشه نشد بيا يه چيز ديگه بدم اما الان هروقت اسهال ميشه همون پودر سنجد رو تو اب حل ميكنم ميدم ميخوره اب رو اتيشه شما هم امتحان كن