2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خب همیشه قفله که

ن ساعت دارن مثلا‌نی نی یار ۵ ساعت ۶ عصر و اینطوری تو خود پیجشون نوشته چ ساعتایی هستن 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

عزیزم ساعت کار نی‌نی‌یارها اینطوریه:

نی‌نی‌یار۳ : از ۹ صبح تا ۱ ظهر

نی‌نی‌یار۵: از ۵ بعدازظهر تا حدوداً ۹ شب.

هرکدومشونم تاپیک رفع مشکلات کاربری دارن هر کاری داشتی باید تو تاپیک خودشون بری بگی‌

میخوای هرکسیو اینجا منشن کنی فقط کافیه قبل از تایپ نام کاربریش ی @ بذاری. مثلاً اینطوری : @_elin_    

ن ساعت دارن مثلا‌نی نی یار ۵ ساعت ۶ عصر و اینطوری تو خود پیجشون نوشته چ ساعتایی هستن 

همون ساعتایی هم که گفتن رفتم قفل بود که!!

خب از شیش تا چند شب هستن میدوتید

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
2738
عزیزم ساعت کار نی‌نی‌یارها اینطوریه: نی‌نی‌یار۳ : از ۹ صبح تا ۱ ظهر نی‌نی‌یار۵: از ۵ بعدازظهر تا ح ...

ممنون عشقم بابت راهنمایی خوبت😘😘😘

عزیزم ساعت کار نی‌نی‌یارها اینطوریه: نی‌نی‌یار۳ : از ۹ صبح تا ۱ ظهر نی‌نی‌یار۵: از ۵ بعدازظهر تا ح ...

چرا نشد😐

ممنون عشقم بابت راهنمایی خوبت😘😘😘

تو پیج نی نی یار ۵ نوشته ساعت کاریش از ۶ تا ۱۰ شبه بعد فک کنم نوبت نی نی یار دیگه میشه

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2706