2733
2734
نگومادرم گفته بگواینکارخوب نیست فکرکن یک نفرباخودت حرف بزنه توجه نکنن بهت ناراحت میشی 

بارها پیش اومده بهش گفتم حتی با مادرش این کارو کردم ولی اصلا اهمیت نمیوه

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

از قول مامانت نگو ...باید بگی خودت متوجه این موضوع شدی و بپرس چرا این واکنش رو.داره ولی اصولا نمیشه انتظار داشت یه نفر بشینه چشم.تو چشم ساعت ها به حرف یکی دیگه که ممکنه اصلا براش جالب هم نباشه گوش بده اگه شما از روی حوصله و.نزاکت برای مادرشوهرت اینکارو میکنی انتخاب خودته، در مرحله اول اگه میدونی مادرت پرحرفی کرده یا کلا موضوع صحبتش جذاب نبوده خودت موضوع رو رفع و رجوع کنی به مادرت بگی شوهرم منظوری نداره کلا همینجوریه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو هم مثل خودش کن اول با شوهرت دوم با مادرش حرف زدن بی فایدست اگه میخواست متوجه باشع که اینجور نمیکر ...

آره دقیقا وقتیم بهش میگم انگار بدتر لج میکنم

بهش گفتم بی تفاوت خندید و هیچی نگفت

پس ناچارا توام رفتار همسرتوبا مادر خودش تکرار کن تا بفهمه چ کار زشتیه.احساس میکنم میخاد حرصتو دربیاره 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
از قول مامانت نگو ...باید بگی خودت متوجه این موضوع شدی و بپرس چرا این واکنش رو.داره ولی اصولا نمیشه ...

ن اصلا مادرم پر حرف نیست همون حرفای عامیانه هم ک میزنه شوهرم صورتشو میکنه ب تی وی مخصوصا هم این کارو میکنه ینی خصلت همه خواهر برادراشه 

نمیتونن تحمل کنن کسی غیر خودشون حرف بزنه

پس ناچارا توام رفتار همسرتوبا مادر خودش تکرار کن تا بفهمه چ کار زشتیه.احساس میکنم میخاد حرصتو دربیار ...

آره حرصمم در میاد و هر وقتم بهش میگم انگار حس افتخار بهش دست میده

2740
آره دقیقا وقتیم بهش میگم انگار بدتر لج میکنم

چون تو کتش نمیزه و نمیخواد خودشو عوض کنه جلو شوهرت و خانوادش وا نده تو حرف زدن عادی کلاس میزاره یه جور بفهمون حوصلت سر میره یا شرکت نکن یا بی میل باش وقتی هی مشتاق نگاه کنی حتی به خاطر احترام طرف فکر میکنه روت سواره و برتره نمیگه داری احترام میزاری

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
با هرررركسي بايد مثل خودش رفتار كرد...اسم اين مشكل شوهر شما هم غرور نيست جسارتا برميگرده به شعور.الب ...

فرق مادر من با مادر اون اینه ک اگه من توجه ب حرف مادرش نگنم همون جا درجا میگه و من مجبورم توجه کنم 

ولی مادرم خیلی مقروض ب حیاست هیچی نمیگه بیچاره ساکت میشه

چون تو کتش نمیزه و نمیخواد خودشو عوض کنه جلو شوهرت و خانوادش وا نده تو حرف زدن عادی کلاس میزاره یه ج ...

خیلی از اخلاق همشون بدم میاد وقتی وازد جمعشون میشی فقط و فقط دارن از خودشون تعریف میکنن و از بقیه ایراد میگیرن 

واقعا خسته کنندس

خیلی از اخلاق همشون بدم میاد وقتی وازد جمعشون میشی فقط و فقط دارن از خودشون تعریف میکنن و از بقیه ای ...

دیگه مجبوری تحمل کنی اونجوری هم که گفتم میتونی نشون بدی حوصله بحث های پز دادنیشونو نداری 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
شوهر منم اوجوریه،ب ای تفاوت ک وقتی خودمم میحرفم حواسش همه جا هسش غیر صحبت من

شوهر خودمم اینجوره موقه حرف زدن من ک میشه خودشو میزنه کوچه علی چپ

عزیزم با عرض معذرت ما هم یکی داریم تو فامیلمون اینطوره ،30ساله ازدواج کردن زنش و بچه هاشم مث خودش شد ...

خونواده شوهرم هیچکس نمیاد خونشون بیادم پنج دقیقه ای فرار میکنه 

همینم ک پاشو از در گذاشت بیرون شروع میکنن پشتش حرف میزنن

2706