2737
2734
عنوان

میخوام بچمو از شیر بگیرم راهنمایی میخوام مادرا

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 44 پست
پسرمن فقط واکسن دوماهش سختش بود شش ماه ک اصلا

همه میگن واکسن ۱۸ماهگی سخته استرس دارم واسه پسرم شش ماهگی اصلا سخت نبود

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
وای من یه ماه مونده برا واکسنش از الان استرشو دارم حتما قبلش بهش استامین بده تب نکنه مواظبش باش خدا ...

منم خیلی استرس دارم واس شیش ماهگیش حالش خیلی بد بود ولی کمکی داشتم  ولی الان با مامانم قهرم کمکی ندارم خیلیم بچم بد مریضه.مرسی از دعات

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارترتگ باصبرجواب گرفتی بهم بگو بدونم

باشه عزیزم به امید خدا بعداز واکسنش میگیرمش انشالله که اذیتم نکنه و زود جواب بگیرم دعاتون میکنم❤

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2731
منم خیلی استرس دارم واس شیش ماهگیش حالش خیلی بد بود ولی کمکی داشتم  ولی الان با مامانم قهرم کمک ...

امیدت به خدا منم کمکی ندارم تو شهر غریبم.. نگران نباش از پسش برمیای انشالله که اینم میگذره ❤

بستگی ب بدن بچه هاداذه قبلش استامینیفون بده بهش راحت میکذره

انشالله ممنونم ازت😘😘❤

هرکسی واکسن 18 ماهگی داره تاپیک قبلم رو بخونه 

من یک هفته قبل زدم برا دخترم واقعا اونجور ک جوسازی میکردن اذیت نشد.یکم بیحال بود و تب

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
هرکسی واکسن 18 ماهگی داره تاپیک قبلم رو بخونه  من یک هفته قبل زدم برا دخترم واقعا اونجور ک جوس ...

خدا برات نگهش داره انشالله واسه پسرمم خوب باشه❤

2740
مرسی از دلداریت عزیزم🌷🌷🌷

فدات عزیزم❤

میگن که بچه ها تا دو سالگی شیر مادر بخورن هم از لحاظ عاطفی نیاز به مادر دارن هم شیر مادر باعث میشه سیستم ایمنی بچه بره بالاتر؛ خب به هر حال خودتون بهتر صلاح میدونین. (قیمتش رو نمی دونم ولی فکر کنم یکم گرون باشه )

یه لاک تلخ هم هست که میشه از داروخانه تهیه کرد استفاده کرد بی رنگه وقتی شیر بخوره عادی مثل همیشه ولی چون تلخ و بدمزه س خودش دیگه نمی خوره. ( بگین لاک تلخ میدن؛ معمولا برا بچه هایی که انگشت میخورن به انگست میزنن بی رنگه تا انگشتشون بدمزه شه ترک کنن استفاده میشه)

خمیر دندون هم شنیدم بعضی خانوما استفاده کردن ( چون در دسترس میتونین امتحان کنین)

نی نی تون سالم و سلامت باشه همیشه انشالله. 

موفق باشید.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
میگن که بچه ها تا دو سالگی شیر مادر بخورن هم از لحاظ عاطفی نیاز به مادر دارن هم شیر مادر باعث میشه س ...

عزیزم ممنون که وقت گذاشتی ونظر دادی😘😘😘 بذار یک سال و نیم شیرش بدم بچه نه نه شه فردا که زن گرفت دختر مردمو اذیت نکنه😁😁 راستش دروغ چرا خیلی دوس داشتم دوسال شیرش بدم اما دیگه نا ندارم خیلی بیخودی میخوره حتی زمانی که سیره وابستگیش زیاده به زور کارا خونه رو میکنم هی زیر اجاق گاز پاهامو گرفته حتی میترسم بسوزه یا روغنی چیزی بریزه روش

عزیزم ممنون که وقت گذاشتی ونظر دادی😘😘😘 بذار یک سال و نیم شیرش بدم بچه نه نه شه فردا که زن گرفت دخ ...

♥♥♥ موفق باشید. 

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
♥♥♥ موفق باشید. 

ممنونم عزیزم😘😘❤

2706