2737
2739

باید مقایسه نکنی ، هرچیزی که فکرش حالتو بد میکنه 

سریع بگذری ، و بگو خدایاشکرت که اونا دارن، به منم بده 

تاوقتی حسودی باشه ادم جلو نمیره 

اول باید ذهنتو فکرتو به ارامش برسونی بعد ثروت و روزی رحمت هم میاد 

سعی کندنیمه پر لیوان زندگیتو ببینی و شکرگزاری کنی 

و تا چیزای منفی میاد یا ناراحتی ، بگو خدایا سپاسگذارم که رفع میکنه غم هامو و بوجود میاری شرایط عالی رو برام.

برای رسیدن به روزی 

اول استغفار  گناهانی هست که خود ماهم خبرنداریم گناه بوده حتی ممکنه گناه پدرمادر یا..... هم تاثیر بزاره 

بگو خدایا مسوولم نسبت به گناهان و عواملی که مانع رسیدن به خواسته های من میشه ببخش اونهارو 

دوم سپاسگذاری 

کتاب راندا برن رو بخون حداقل چیز اولیه ارامش بدست میاری و به مرور برکت و ...

خب درست ولی ادمی با شرایط من و شوهرم نمازم نمیخونیم میگیم مگه چی داده بهمون ک براش شکر گذاری کنیم از ...

فکر می کنی

گوش داده   دست داده   سقف بالای سر داده  هر روز هر چیزی که واقعا بابتش شکر گزاری بنویس   معجزه اش رو ببین

مامان هلن و هادی و حامی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر می کنی گوش داده   دست داده   سقف بالای سر داده  هر روز هر چیزی که واقعا بابتش شک ...

اونا رو ک ب همه داده مگه فقط ب من داده

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728

اول این که خودتو با خودت مقایسه کن

دوم اهداف مالی داشته باش مثلا خرید خونه،ماشین ،وسیله خونه و براش زمان بزار و واقعا تلاش کن که انجام بشه(یعنی دقیقا بدون که چی میخای نه این گه فقط بگی پولدار باشم)

سوم همیشه یه مقدار به نیازمندا کمک کن واقعا به پولت برکت میده

چهارم به خاطر هر چی که داری شکر گذاری کن

و در نهایت این که سعی کن خودتم درامد داشته باشی واقعا یک نفره زندگی جلو نمیره

نعمت مگه فقط ماله

یه سر به بیمارستان ها بهزیستی ها بزنی متوجه میشی 

یه رگت کموزیاد بشه ناقص میشی 

از بدنت شروع کن نعمتهاتو بنویس

از عشق از وفاداری از نعمت پدرمادر 

بهترین ثروت سلامتی هست ، اگه نبود همین دویدن دویدن که میگی هم نمیتونستی بری.....

خونه داری  همین شکر نداره؟

نه اصلا .. امضام بخون

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
نعمت مگه فقط ماله یه سر به بیمارستان ها بهزیستی ها بزنی متوجه میشی  یه رگت کموزیاد بشه ناقص م ...

خب اینو همه دارن حداقل اطرافیان همه دارن مهم اون ماله ک ما نداریم و اونا دارن روز ب روزم بیشتر میشه

2740
با شکر امضات محقق میشه  

پناه بر خدا😢 .. اینقدر خسته ام و داغونم این خونه برام مث قفس میمونه انگار زندان 

خب درست ولی ادمی با شرایط من و شوهرم نمازم نمیخونیم میگیم مگه چی داده بهمون ک براش شکر گذاری کنیم از ...

سلامتی، خونه، خانواده

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
اول این که خودتو با خودت مقایسه کن دوم اهداف مالی داشته باش مثلا خرید خونه،ماشین ،وسیله خونه و براش ...

ممنون چ خوب

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
باید مقایسه نکنی ، هرچیزی که فکرش حالتو بد میکنه  سریع بگذری ، و بگو خدایاشکرت که اونا دارن، ب ...

مچکرم عزیز

تنها راه حلش اینه که مقید به نماز اول وقت بشین، تا خداوند به معنای واقعی وارد زندگیت بشه.

فقط یاد خداست که دلها را ارامش میده، اگر خدا را یاد کردیم یا ارامش نداریم، صد در صد به خاطر این است که خدا در زندگیمون نیست

2706