2737
2734
عنوان

هر کی دنبال پرستار بچه میگرده یا پرستار خوب میشناسه بیاد تو.....

| مشاهده متن کامل بحث + 175576 بازدید | 1121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام شما از پرستارتون راضی بودین؟ پرستار خوب می شناسین

سلام عزیزم. بعد از اینکه مامان فاطی بعد از سه ماه رفت شهرستان یک خانم جوون امد که شد خاله! یک سال پیشتره که میاد! رابطه پسرم خوبه باهاش خداروشکر.

2738
سلام مامانا.منم دنبال پرستار مطمعن میگردم.سمت غرب تهران.پونک از صبح ساعت ۸ تا ۲ بعد از ظهر دو روز ...

من با چند نفری که اینجا معرفی کرده بودن تماس گزفتم و دیدم کارشون رو. بنظرم قابل اعتماد نبودن و بهداشت رو رعایت نمی کردن. با ۳ تا موسسه هم تماس گرفتم اونا هم کسانی که فرستادن خوب نبودن. هنوز دنبالشم

سلام

اماده همکاری با مادران شاغل از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ یا ۸ تا ۴ و ۵ هستم

سابقه کاری هم با دو خانم از همین نی نی سایت داشتم و کار کردم یکی به مدت سه سال و نیم پیششون بودم و دیگری هم شش ماه نیاز داشتن در خدمتشون بودم خیلی هم از هم راضی بودیم ولی به علت شرایط کاریشون مدت کمی میخواستن که باشم و به توافق رسیده بودیم . 

اگر کسی خواست از ۱۵ ام به بعد اماده همکاری هستم اگه به توافق برسیم . ممنون

۰۹۳۵۴۹۵۲۰۴۹

سلام

دوستان لطفا دقت کنید و برای انتخاب پرستار کودک حتما وقت گذاشته. میتونید یسری مطالب مفید کودک : https://telegram.me/asanism و مقالات مرتبط رو اینجاها  ببیند

6 راه موثر برای تشویق کودک

هامونی ترکیب دو اسم جدانشدنیه.  
2706