2733
2739
عنوان

هر کی دنبال پرستار بچه میگرده یا پرستار خوب میشناسه بیاد تو.....

| مشاهده متن کامل بحث + 175656 بازدید | 1123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله...

حماقتش ربطی به بی وجدانیش نداشت....حماقتاش رو نادیده میگرفتم!!!!از دیر اومدن . بهونه آوردن و نیومدن و ...چشم پوشی میکنم...

ولی یه روز همون اواخر...یکی از همسایه ها رو تصادفا تو راهرو دیدم(ما تازه اومدیم این خونه....همسایه ها رو نمیشناختم کلا)...بهم گفت خانوم چرا بچه شما انقدرررر گریه میکنه!!!؟!؟!؟من خشکم زد...گفتم چه موقع هایی گریه میکنه؟(پسر من خیــــلی خوش اخلاقه،طوری که من الان دور کارم و توی خونه با وجود پسرم...همه کارهای اداره رو هم انجام میدم!!)...خلاصه...خانومه گفت...ای بابا من همش صدای گریه بچتون ور میشونم....صبح ها همش گریه میکنه!!!!!!!!گاهی تمااام صبح!!!!.....فکر کنید من چه حالی شدم....این در حالی بود که من همیشه ازش میپرسیدم امروز آروم بود و ......میگفت حتی نق هم نمیزنه!!!!!!!!!!!!!

وقتی به پرستاره موضوع رو گفتم...اول ا نکار کرد....بعدش گفتم بیا بریم پیش همسایه...اون که نمیدونست من پرستار دارم....فقط میخاست بدونه بچه من چشه که گریه میکنه.....قبول کرد و یه سری چرت و پرت تحویلم داد.....که سودی به حال هیچکدوممون نداشت
چیزی که منو خیلی خیلی عذاب میده... و اون ابله هیچ جواب منطقی هم بهم نداد...اینه که بچه به این خوش اخلاقی رو چیکاااااار میکره که اینقدر گریه میکرده!!(گریهههههههههه)....اگه گریش تقصیر پرستار نبوده....پس چرا به من نمیگفته تا یه فکری بکنم....یا یه پیشنهادی واسه آروم کردنش بهش بدم!؟!؟!؟
2728
وای چه بد:( بعضی آدمها وجدان ندارن اصلا:( طفل معصوم
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
سلام
من امروز رفتم دفتر نیازمندیهای همشهری و یه آگهی برای پرستار بچه دادم ولی بعد که روزنامه امروزو نگاه کردم دیدم اونقدر صفحه نگهداری کودک و سالمند پر از تبلیغات این شرکتا واسه جذب نیرو هست که فکر نکنم کسی به من زنگ بزنه

به هر حال با 3تا ازین شرکتا تماس گرفتم

اولی که میگفت باید قرارداد 6ماهه ببندید با شرکت و وقتی من گفتم ممکنه از پرستارایی که شرکت شما میفرسته راضی نباشم گفت باشه پس 3ماهه !!!

دومی وقتی گفتم سه روز در هفته پس نصف حقوق میدم گفت نمیشه و باید 450 بدید ( حقوق امسال واسه 6 روز هفته و 8ساعت در روز 550 تا 600 تومنه )

در نهایت سومی تمام شرایط منو شنید و گفت که تا آخر سال برای جلسه مصاحبه حتما باهام تماس میگیره

دیگه حوصله تماس گرفتن نداشتم حالا بازم خبری شد میام اینجا اعلام میکنم
عزیزم به من که دنبال پرستارم یکی از خانوم ها تو نی نی سایت شماره این خانوم داد که پرستار پیدا می کنه
من خودم امروز بهش زنگ زدم ، برا بعد عید،گفتم شما هم اگه خواستی زنگ بزن
نرگس:٠٩١٢٣٤٧٧٧٩٠
2738
منم 5 ماهه که برای پسرم پرستار گرفتم ...واقعا یه معضله خوش به حال کسایی که مادر یا مادرشوهری دارند که بچه شون را نگه داره

پسر من تقریبا دو سالشه...اینجا هیچ دوست و اشنایی نداشتیم که از بین اونا بخوام کسی را پیدا کنم ناچارا از شرکت ها گرفتارم...از ظاهر دختره خوشم اومد خیلی با حجاب نماز اول وقت خون و ...با خیال راحت پسرم را سپردم بهش و رفتم دو روز هم خودم موندم خونه و دیدم رفتارش خوبه بعد از حدود یکماه حس کردم رفتار پسرم داره عوض میشه هم بد خلق و عصبی شده بود و هم از نشاط و سر زندگی افتاده بود کم کم شک کردم و دیدم تلفن خونه همیشه مشغوله
سر کارم خیلی سرم شلوغه و حتی وقت برای یه تلفن زدن هم به سختی وقت پیدا میکردم
تا اینکه از یه دوست یه دستگاه شنود گرفتیم و گذاشتم توی خونه
انقدر ازش مطمئن بودم که روز اول اصلا گوش ندادم فرداش که گوش کردم تمام تنم اتیش گرفت تا یک هفته تموم اشک میریختم دختره عوضی نامزد داشت و از صبح تلفن دستش بود و به حرف زدن با نامزدش تا ظهر حتی تا وقتی من پشت در میرسیدم این با تلفن حرف میزد تو خونه من میرفت حموم و بچه ام از خواب بید ار شده بود و پشت در حموم گریه میکرد خلاصه.......
با پسرم هم خوب حرف نمیزد یعنی اصلا حرف نمیزد باهاش کلاااااااااااا و پسر شیطون و پر سر و صدای من هم تو طول 7-8 ساعت جیکش در نمیومد خلاصه ابش کشیدم و ردش کردم رفت بعدش چند باز رنگ زد معذرت خواهی که برگردم سرکار گفتم دیگه نمیخوام ریختت را ببینم
یکماه تموم بچه ام اواره بود
چند روز خونه مامانم (شهرستان ) چند روز مامانم میومد خودم مرخصی میگرفتم خلاصه دیدم اینجوری نمیشه
خیلی گشتم که ادم مطمئن پیدا کنم ولی نبود
ناچار شدم دوباره از همون شرکت یه نفر دیگه را بیارم ...بای این یکی هم شنود گذاشتم ...رفتارش بهتر از قبلیه بود ولی اینم کم کم توزرد از اب در اومدخودش یه بچه 5 ساله داشت که گفت پیش مادرشوهرم میمونه ککم شروع کرد بچه اش را بیاره خونه ما و به من دروغ میگفت
چند باز زنگ زدم خونه و وقتی با پسرم حرف میزدم هق هق پشت تلفن گریه میکرد میومدم خونه میدیم یا بچه اش خونه ماست یا پسر منو برده بیرون پارک نزدیک خودشون و پسر خودش هم هست
انقدر پر رو شده بود که بی اطلاع من بچهام را میبرد خونه خودش
یه روز هم یه کیف پیدا کردم توی خونه مون بهش گفتم کیفت جامونده گفت مال دوستمه ! یه کار فوری داشت اومد اینجا و رفت
خلاصه با اینم حرف زدم و گفتم یا با شرایط من میای یا دیگه نمیخوام بیای
گفت نمایم
دوباره مجبور شدم بچه را بذارم شهرستان خونه مامانم... اونجا خیلی خوشحاله ...خیالم از هر نظر راحته و اونا از خداشونه که اونجا باشه ولی اینجوری دیدم بازم ارم بچه را از دست میدم چون به اوتا وابسته شده بود و کلا کنترلش از دست من خارج شده بود و انگار نه انگار که من مامانشم
دوباره به یه بهونه ای با پرستاره حرف زدم و قرار شد بیاد
الان چند روزه که داره میاد ولی ارامش از من گرفته شده و سرکارم دیگه تمرکز ندارم و همش حواسم تو خونه است
زندگی تصویریست از نقاشی خداوند ...فقط مال اروپایی ها و امریکایی هارو داده داوینچی کشیده مال مارو داده زهرا 6 ساله از قوچان !
همه اینارو گفتم که اخرش بگم به هیچ پرستاری اعتماد نکنید هر جوری که میتونین کنترلشون کنید اگه هزینه اش مهم نیست دوربین بذارین اگرنه شنود بذارین
اگه فامیل یا مادر خواهر حتی همسایه کسی را دارین بگین گاهی سرزده بیاد خونه تون یا اگه سر کار سرتون خلوته گاهی پاس بگیرین و زودتر بیاین خونه

زندگی تصویریست از نقاشی خداوند ...فقط مال اروپایی ها و امریکایی هارو داده داوینچی کشیده مال مارو داده زهرا 6 ساله از قوچان !
سلام
منم این روزها شدیدا دنبال پرستار واسه بچم می گردم. از همین شرکت ها با چند نفری مصاحبه کردم ولی خوشم نیومد. بعضی هاشون خیلی دروغگو هستند. اصلا از روی ظاهرشون نمی شه بهشون اعتماد کرد. یکی از همین شرکت ها به من گهته بود خانمی که می فرسته سابقه کار داره. ازش شماره کسی که قبل از این پیشش کار می کرده رو خواستم . ی شماره ای داد که بعدا فهمیدم از پرسنل همون شرکت خدماتی (امداد پرستاران طاهر) که حسابی از کسی که فرستاد تعریف کرد. به نظر من ی لیستی از سوالات تهیه کنیم و ازشون بپرسیم. گاهی اوقات لابلای حرفاشون تناقضات در میاد. شماره کسانی رو که قبلا پیششون کار کردن رو بگیرید. گرچه ممکنه دروغ باشه ولی ی وقتایی ادم می تونه ی چیزهایی رو بفهمه. ذات درونی هر ادم رو خداوند متعال می دونه. ایشالله برای هممون ادمای خوبی پیدا شه. تاپیک خوبیه ممنونم
سمیه مامان حسنا و بقیه......تو رو خداااااااااااااا....از تجربه من و ترانه و ....استفاده کنید بابا!!!

اگه مجبوووورید پرستار بگیرید....حتـــــــــــــــــــــــــــما دوربین آنلاین بذارید.....ببینید دوستان...اون بی وجدانی که بچه شما رو به شکل پول میبینه....باید اون لحظه ای که داره خطا میکنه ،بترسه از اینکه شما ممکنه در حال چک کردنش باشید...بعش هم بگید که دوربین میذارید...باااااااااید قبول کنه...محیط خونه شما...محل کار اونه......دلیلی نداره توش راحت باشه و هرکاری دلش خواست بکنه.....مگه ما سر کار حجاب نداریم!؟!؟

ترانه جون...بازم خوبه بچه شما بزرگ بود....پسر من 6ماهش بود:((((
سلام
من پسرم دو سال و هشت ماهه که پرستار داره اول یه خانم جوون بود که خودش دختر 6 ساله داشت اما بچه داری بلد نبود...من دوربین داشتم و چک می کردم بعد از هشت ماه یه خانم دیگه پیدا کردم .. برای پیدا کردنش خداقل 40 نفر برای مصاخبه اومدن ... چه ادمایی
اما ایندفعه شانس اوردم .. خانومه 47 سالشه .. دیپام است دو تا پسر دانشجو داره .. از خانواده اصیلی هست .. خانم اگاه و مهربونیه ف رفتارش با پسرم خیلیییییییییی خوبه و خیلی دلسوز من و پسرم هم هست
من گسرم رو از اول خرداد می زارم مهد اگه تا اون موقع پرستار پیدا نکرده بودین بهم بگین ..
ماریا جان ممنون عزیزم که گفتی ایشالله که پسرت سالم باشه
فاقی جان ،فاطمه و ترانه عزیز ممنون که تجربتون رو در اختیار ما گذاشتید
روزی که آگهی دادم حدود 20 نفر زنگ زدن که ده نفرشون آدرس گرفتن بیان برای مصاحبه و 6نفرشون خیلی علاقه نشون داد ن واسه اومدن ولی در عین ناباوری فقط یه نفر اومد که اونم شرکت فرستاده بود!!!!!!!!
من نمیدونم چرا مردم ما پشت تلفن هم دروغ میگن خلاصه نتیجه اخلاقی اینکه آگهی ندین بهتره
الان یه نفر اومد واسه مصاحبه و منم ازش خوشم اومد
خودش یه دختر داره و خونشون نزدیک به ماست
ولی چون از طرف موسسه نیومده خودم باید ضمانت بگیرم ازش نمیدونم چی بگیرم ؟ شناسنامه که ارزش نداره سفته بگیرم خوبه؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
2706