2733
2739
منم یه مدت اینجوری بودم البته هنوزم یه ذره هستم خیلی کلافه بودم..بی دلیل عصبانی میشدم،بی دلیل گریم ...

جيكار كردي خوب شدي؟ 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

ميدونين يه موقع هايي آدم دلش ميكيره و دوس داره درد و دل كنه ولي نميتونه حرف دلش رو بزنه. كاهي كسي نيست بهش بكي و سبك شي و كاهي هم نميتوني بكي. يا ميترسي از كفتنش يا كسي نميفهمه جي ميكي. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزيزم. تقريبا از وقتي زايمان كرده بودم يعني سي ماه بيش. ولي يكم بهتر شده بودم. الان تقريبا سه ما ...

عزیزم درسته که شوهرتو بچتو دوست داری ولی بازم باید برای خودت برنامه جدا داشته باشی..مثلا به حرفه یا هنری که یه زمانی علاقه داشتی فکر کن و سعی کن توی خونه یا با کلاس رفتن دنبالش کنی..کلاس ورزش هم خیلی توی روح و روانت تاثیر میزاره مخصوصا اینکه یه همراهم پیدا کنی که باهم برین بیاین شاید بگی بچت فعلا کوچیکه و کسی نیست یه ساعت بگیرتش.ولی بشین با شوهرت قشنگ سره این مساله حرف بزن و بگو یه مدته اینجور شدی ازش کمک بخواه تا همراهیت کنه..اگه دیدی جدی نمیگیره ازش پول بگیر که خودت بری مشاوره

چی میگی تو😤😤😤😤
جيكار كردي خوب شدي؟ 

دارم خودم به خودم کمک میکنم بهتر شم..به کارای هنری خیلی علاقه دارم سعی میکنم خودمو سرگرم کنم..ولی کنارش کلاس قران میرم خدایشش خیلی تاثیر خوبی میذاره..دوستای خوبی هم میتونم پیدا کنم اونجا

چی میگی تو😤😤😤😤
2728
عزیزم درسته که شوهرتو بچتو دوست داری ولی بازم باید برای خودت برنامه جدا داشته باشی..مثلا به حرفه یا ...

بجه ام ميره مهد كودك. تايم آزاد دارم. كلاس هم ميرفتم. هم براي كنكور دكترا هم خياطي. ميكم مشكلم اينه هيجي خوشحالم نميكنه. نميتونم برنامه ريزي كنم. مني كه حتي واسه ديكران هم برنامه ريزي ميكردم و هميشه موفقيت توش بود. 

ميدونين يه موقع هايي آدم دلش ميكيره و دوس داره درد و دل كنه ولي نميتونه حرف دلش رو بزنه. كاهي كسي ني ...

عزیزم واقعا این موقعها رو که میگی زیاد داشتم..واقعا توی بد برزخیه آدم..حتی شده که خودمم نمیدونم چمه..فقط میدونم دپرسم

درسته از زایمانت خیلی گذشته ولی میتونه از همون باشه.بعضیا افسردگی بعد زایمان که میاد سراغشون همه میگن طبیعیه و درست میشه ولی افسردگی چیزی نیست که به راحتی درست بشه..الانم میگی سه ماهه اینجور شدی..خیلیه سه ماه..برو زودتر پیش مشاور یا سعی کن خودت به خودت کمک کنی.اراده کن و یه برنامه کوتاه مدت بچین که به هدفهای کوچیکت برسی..مثلا برا بچت یه لباس بدوزی..یا کلاه ببافی..یا هر چیزی که خودت دوست داری انحام بدی

چی میگی تو😤😤😤😤
بجه ام ميره مهد كودك. تايم آزاد دارم. كلاس هم ميرفتم. هم براي كنكور دكترا هم خياطي. ميكم مشكلم اينه ...

یعنی چی هیچی خوشحالت نمیکنه😞

این تجربه رو خواهرم داشته ولی نمیدونم چیکار کرد یا چیشد که بهتر شد

حتما برو پیش مشاور..اینجوری شوهر و بچتم عذاب میکشن

چی میگی تو😤😤😤😤
دارم خودم به خودم کمک میکنم بهتر شم..به کارای هنری خیلی علاقه دارم سعی میکنم خودمو سرگرم کنم..ولی کن ...

قرآن ميخونم نماز ميخونم با بجه هاي ني ني سايت ختم برميدارم و خيلي ذكر ميكم. ولي اصلا انكار نه انكار. فقط جند ساعت اوكي ميشم و ميكم بايد يه تكوني بدم به خودم. آخه شوهر و بجه ام جه كناهي كردن. ولي دقيقا اونموقع يه مشكل خيلي كوجيك و الكي دوباره منو بهم ميريزه. حس ميكنم كسي هست كه نميخواد من آرامش داشته باشم. نميدونم ولي انكار ته يه خيابوني ميدوني كه بايد بركردي و ميخوايي هم بركردي ولي انكار تازه آسفالتش كردن و باهات به قيرش جسبيده و نميتوني حركت كني. 

2738
دقیقا همینه من الان هرچی میگم دونفر بیان گزارش بزنن برا تاپیک من نمیخوام عکسام بمونه تا بترکه کسی نی ...

زدم برات

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
قرآن ميخونم نماز ميخونم با بجه هاي ني ني سايت ختم برميدارم و خيلي ذكر ميكم. ولي اصلا انكار نه انكار. ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2658941/کی-پایه-س-برای-امام-زمان-عج-صلوات-بفرستیم

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی(ریفلاکس اسید معده)، تنبلی تخمدان و ...  به آیدی زیر پیام دهید.

@Drzahrab

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

@Drzahrab

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706