2733
2739

سلام...من چون زمان کمی تا ارشد دارم حدود  2 ماه و هیچی بلد نیستم و جند سال از روی درس خوندنم گذشته الان خیلی سردرگم هستم از کجا شروع کنم...از طرفی چون بیشتر منابع رو نمیرسونم بخونم نمیخوام زیاد هزینه کنم...شوهرمم همینجوریش زیاد راضی نیست ولی من میخوام با عیدی های خودم برم کتاب و ...بخرم و بخونم....شوهرم گفته دانشگاه خوب قبول بشم حمایتم میکنه...خواهش میکنم کمکم کنید...بخدا من مشکلات خیلی داشتم و عذاب کشیدم....خیلی دعا ی خیر میکنم ..از کجا شروع کنم؟؟؟

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اومدم بگم

مدرسان شریف😃😃

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2728

آزمون ارشد افتاد دو ماه دیگه...

رشته زیست شناسی .....سلولی مولکولی

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  

کسی نیست کمکم کنه؟؟؟خب رفتم مدرسان شریف کل جزوات رو میخواست بهم بفروشه...والا من مجرد بودم هم نمیتونستم اینهمه درس رو یکجا بخونم .....میخوام ببینم چی کار کنم؟ راستش از طرز برخوردشون هم خوشم نیومد و فقط به فکر فروش پک کامل بودن

میخوای از ایگوانا کمک بگیر 

فک میکنم ایشون بتونن کمکت کنن 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2740
میخوای از ایگوانا کمک بگیر  فک میکنم ایشون بتونن کمکت کنن

فدات شم ...ممنون...اسم کاربریش دقیقا چیه که صداش کنم؟؟؟

فدات شم ...ممنون...اسم کاربریش دقیقا چیه که صداش کنم؟؟؟

ی سوال 

حتما میخوای هم رشته ایت باشه؟؟؟ 

یا اینکه از ارشد اطلاعات داشته باشه؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
ی سوال  حتما میخوای هم رشته ایت باشه؟؟؟  یا اینکه از ارشد اطلاعات داشته باشه؟

عزیزم از ارشد اطلاعات داشته باشه....آخه میدونید میرم این موسسات ...میگن کل جزوات رو بخر...با اینکه طی دو ماه اونم من متاهل که هزارتا کار دارم و فقط در روز چند ساعت میتونم وقت بزارم واقعا نمییتونم برسونم...همسن که اولش رو کاربر ایگوانا کمکم کنه تا را بیوفتم خیلی عالیه

فداتشم  

من اول گفتم اما بعد فکر کردم نکنه حتما هم رشته ایت میخوای باشه 

البته دقیق نمیدونم رشته ایشون چیه 

فداتشم   من اول گفتم اما بعد فکر کردم نکنه حتما هم رشته ایت میخوای باشه  البته دقیق نمید ...

عزیز دلم خیلی خیلی ممنون.....  ...توکل به خدا ببینم میتونم برسونم یا نه  

2706