2733
2734

از چه قالب هایی میتونم برای کیک استفاده کنم؟

کاغذو مقوای  کاپ کیک نمیشه استفاده کرد داخل ماکروویو

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اگر تو حالت كانوكشن ميخواي بپزي انگار ميشه از قالب فلزي هم استفاده كرد اما من ميترسم از همون سليكوني استفاده ميكنم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر تو حالت كانوكشن ميخواي بپزي انگار ميشه از قالب فلزي هم استفاده كرد اما من ميترسم از همون سليكوني ...

سیلیکونی همونایی هستن که جنسشون نرمه ؟؟

مگه شما تو کدوم حالت میپزید میشه راهنماییم کنید ممنونم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2731
تو حالت کانوکشن هرمدل قالبی میشه مارک ماکذویوو چیه

بلانزو

،کیکو باید تو حالت کانوکشن پخت یا حالت ترکیبی کانوکشن+ماکروویو

نه تو حالت کانوکشن چون ماکرو خشک میکنه کیک رو برا من سولاردام الجی خیلی خدایی راحته خودش دکمه کیک دا ...

واس منم خودش دکمه کیک داره ینی به صورت خودکار خودش بپزه ولی من کانوکشنو میزنم زمان میدم کیکمم خوب میشه

سیلیکونی همونایی هستن که جنسشون نرمه ؟؟ مگه شما تو کدوم حالت میپزید میشه راهنماییم کنید ممنونم

اره عزيزم نرمه ولي جنس خوبشو بخر 

من تو كانوكشن ميپزم 

دما را ميدم و استارت ميزنم وقتي محيط گرم شد بوق ميزنه كيكو ميزارم توش و تايم ميدم و امادش ميكنه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
نه تو حالت کانوکشن چون ماکرو خشک میکنه کیک رو برا من سولاردام الجی خیلی خدایی راحته خودش دکمه کیک دا ...

منم دكمه كيك داره ولي با كانوكشن ميپزم ميترسم خشكش كنه 

اره عزيزم نرمه ولي جنس خوبشو بخر  من تو كانوكشن ميپزم  دما را ميدم و استارت ميزنم وقتي م ...

میگم میشه بقیه دکمه هاشم مختصربرام بگی ،اخه تازه واردم ممنون میشم

،ازون قالب نرما دارم اسمشو نمیدونستم 

اره عزيزم نرمه ولي جنس خوبشو بخر  من تو كانوكشن ميپزم  دما را ميدم و استارت ميزنم وقتي م ...

پس کانوکشن +ماکروویو واس چیه

یا گریل +ماکروویو

میگم میشه بقیه دکمه هاشم مختصربرام بگی ،اخه تازه واردم ممنون میشم ،ازون قالب نرما دارم اسمشو نمیدون ...

عكس دكمه هاشو بده تا بتونم بگم عزيزم

2706