2737
2739
عنوان

جوش صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 41 پست
هر شب یخ ماساژبده روصورتت منم همینجوری بودم حنا با ماست بذار یکمـرنگ میده اما با شستن وبا گلاب پاک ...

مرسی عزیزم انجام میدم فقط گلابی که استفاده کرده بودید طبیعی بود یا از اینا که داخل فروشگاه هاست؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم انجام میدم فقط گلابی که استفاده کرده بودید طبیعی بود یا از اینا که داخل فروشگاه هاست؟؟؟

والا من فروشگاهی زدم شیشه ای ها

حنا رو روزی بزن که نمیخوای بری بیرون 

خیییییلی خوبه

2731
والا من فروشگاهی زدم شیشه ای ها حنا رو روزی بزن که نمیخوای بری بیرون  خیییییلی خوبه

واقعا کاشکی برای منم جواب بده 

واقعا هرکی میبینتم میگه صورتت حیفه صورتم قبلا عینه آینه بود وخیلی دارم حرص میخورم که چرا اینکارو کردم...امیدوارم جواب بده

واقعا کاشکی برای منم جواب بده  واقعا هرکی میبینتم میگه صورتت حیفه صورتم قبلا عینه آینه بود وخی ...

پیاز حتما بزن

همین الان برو بزن ولی حتما چشم بسته بزن تو دوسه روز تغییرو میبینی

جوشات هم اگه چرکیه بده یکی برات اروم درش بیاره

ولی محکم فشار نده

2738

من یه خورده بادام تلخ خریدم بوردم مغازه روغنگیری برام روغنشوگرفت البته خودشونم روغن اماده بادام دارن ولی بازمن اعتمادنکردم

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
پیاز حتما بزن همین الان برو بزن ولی حتما چشم بسته بزن تو دوسه روز تغییرو میبینی جوشات هم اگه چرکیه ...

الان آب سیب زمینی روی صورتمه😁 اما فردا حتما آب پیازو امتحان میکنم

اق جوش شیرین رو بریز تو یه استکان اب حل ون بعد با پنبه بزن ب صورتت بزار خشک شه بعد بشور روزی ۲/۳بار بزن خشکشون میکنه

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
من یه خورده بادام تلخ خریدم بوردم مغازه روغنگیری برام روغنشوگرفت البته خودشونم روغن اماده بادام دارن ...

آره اینجوری خوبه .حتما اینجوری انجام میدم ...فقط برای یه شیشه کوچک چقد بادام بگیرم؟؟؟

2706