2752
2734
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 229004 بازدید | 7885 پست
تعریفشو زیاد شنیدم فیلیپس رو چند گرفتین؟

من خیلی وقت پیش 2 تومن 

عضو گروه @بامدادخمار  هستم قد 164وزن اولیه 69 (گروه زرد🏷️) وزن فعلی ⬅️67.5(صعود به گروه نارنجی😊🔶) وزن هدف 53   قبلا تونستم باز هم میتونم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانما جاروبرقی چه مارکی گرفتین؟راضی هستین؟ بوش من دیشب قیمت کردم ۶ میلیون و۳۰۰ بود ارزون تر که ...

سلام عزیزم من جاروبرقی مارک تیوا خریدم خیلی تعریفشو شنیدم

خواهرمم همینو گرفت.نقدی ۲ و ۲۰۰ ایناس

من قسطی گرفتم ۲ و ۶۰۰ وایساد برام

رنگ نقره ای مشکیش عالیع خیلی شیکه

وزن اولیه ۷۵😠😬😠😬😠وزن فعلی۷۰😍😍😍😍🤑🤑🤑وزن هدف ۵۵😍😍

خانوما من سرویس قاشق چنگال ۲۴ نفره گرفتم

حالا لازمه دم دستیم بگیرم یا ن

بقیه سرویس هام کلا۱۸نفرس

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
خانوما من سرویس قاشق چنگال ۲۴ نفره گرفتم حالا لازمه دم دستیم بگیرم یا ن بقیه سرویس هام کلا۱۸نفرس

من 30 نفره گرفتم تموم واسه دم دست دوتا قاشق و چنگال میخوای بسه دیگه چه کاریه .. من ولی 3 دست کارد و چنگال میوه خوری جدا گرفتم 

من 30 نفره گرفتم تموم واسه دم دست دوتا قاشق و چنگال میخوای بسه دیگه چه کاریه .. من ولی 3 دست کارد و ...

اره منم کارد وچنگال گرفتم

ولی میگم شاید ۶نفره جدالازمه بگیرم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
اره منم کارد وچنگال گرفتم ولی میگم شاید ۶نفره جدالازمه بگیرم

بستگی به سبک زندگیت داره ... بنظرمن که اضافه بود همش که خودمون دوتاییم خب دوتا کافیه کسی هم بیاد از اونا استفاده میکنیم قرار نیست تاابد بلااستفاده بمونه که خراب بشو هم که نیست خب چه کاریه... یعنی راستش من جهیزیمو به اندازه یه سال اول زندگی گرفتم بعد که دستم اومد هرچی لازم بود بخرم

بستگی به سبک زندگیت داره ... بنظرمن که اضافه بود همش که خودمون دوتاییم خب دوتا کافیه کسی هم بیاد از ...

اره منم سعی دارم میکنم تو این گرونی خرج اضافه نکنم

سلام طاعات و عباداتتون قبول حق. اگه تاپیک جدید زدید درباره جهیزیه منو تگ کنید🌸🌸🌸🌸

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      
2706