2733
2739
عنوان

قهر و اشتي

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطع ارتباطیم از حق نمیگذرم هردومقصریم ولی باید یاد بگیره اونم اشتباهاتشو بپذیره و بابتش عذر خواهی ...

برميگرده ذوقت هم عزيزم 

مشكلاتتون سر چيه 

سعي كنين حل بشه بعد عروسي كنيد 

2731
😞🙁

ناراحت نباش بعضیا کلا شعور ندارن دست خودشونم نیس تربیتشون اینجوریه تو تاپیکا دیگه ام این مدل ادما زیادن طرف گفته پول ندارم گوش بخرم یکی اومده گفته ما ماهی 10کیلو گوش میخوریم این ادما کمبود دارن بدل نگیر 

خب پس کجامیگفتم؟

وقتی استارتر ی مشکلی داره نباید پز داشته هامونو بدیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
بیخیال خانوم گلی حرص نخور بنده خدا نتونسته منظورشو برسونه 

شاید این خانوم منظوری نداشته ولی وقتی کسی داره دردودل میکنه یکی میاد پز داشته هاشونو میدناعصابم بهم میریزه چرا یکی باید اینقدر درکش پایین باشه

شاید این خانوم منظوری نداشته ولی وقتی کسی داره دردودل میکنه یکی میاد پز داشته هاشونو میدناعصابم بهم ...

درسته گلم

من و استارتر حرف دلمون یکی بود

با بغض و گریه تو این سایت اومدم ولی وقتی گفت با وجود ناراحتیم براش ارزوی خوشبختی کردم شاید منم مثل ایشون خوشبخت بشم و شوهرم مثل همسر این خانوم بشه و طاقت دوریمو نیاره و منم دلم شاد بشه

اینو سر لوحه زندگیم کردم که همیشه بقیه رو درک کنم و خودمو جای طرف بذارم اگرم خلاف چیزی که خودم داشتم رو دیدم یا گفتن همیشه دعای خیر کنم شاید برای منم خیر پیش بیاد😔😢

حرص نخور شیرت خشک میشه 😁

2706