2737
2739
عنوان

شوهرم دیوانه ست

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 63 پست
تو این وضع خب اعصابی به ادم میمونه نه والا😂😂ولی راست میگی ببخشید نمک ریختم😘😘

خواهش میکنم عزیزم ولی قانون طبیعته که مرد باید قوی و پشتیبان زن باشه زن روحیه حساس و ظریفی داره میشه با چندتا کلمه آروم راضیش کرد البته من اینجوریم شما رو نمیدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه غروری من فقط داشتم با عشق خونه آیندمونو ترسیم میکردم گفتم پرده های فلان و دکوری فلان و... منم ...

یاد بابام افتادم یبار از ارزوهام گفتم مثل تو دوتا کوبوند منم ادم شدم به قول خودش  دیه نگفتم

2728

داداشم نامزد کرده

طلا و... خریده 

من بی منظور به شوهرم گفتم یادش بخیر ما هم چقد طلا خریدیم همشو فروختیم چقد دلم براشون تنگ شده

فکر کنم دلش از اون پر بود

خواهش میکنم عزیزم ولی قانون طبیعته که مرد باید قوی و پشتیبان زن باشه زن روحیه حساس و ظریفی داره میشه ...

عههه چه خووب اره من یکم اخلاقم گنده پیله کنم ول نمیکنم تا طرف خودش حالم جا بیاره😁😁😘😘😂😂ولی خیلی خوبه که انقدر درکت بالاس😘

2738

گلاب به روتون من الان رفتم دسشویی شوهرم خواب بود پسرم دیده بود من نیستم به گریه افتاده حالا شوهر منم‌داد وبیداد راه انداخته شروع کرده فحش دادن که کجا رفتی یعنی اینم مال فشار اقتصادیه یا بیشعوری؟؟؟؟که نتونی دودقیقه بچه رو بگیری؟؟؟

بنده خدا

مطمعن‌باش اگ داشته باشه بهترین زندگیو برای زنش ددست میکنه

اما درتوانش‌نیست طفلی

تواین‌گرونیا مگه میشه عزیزم

خداتوشکر کن 

انشالله به آرزوهات برسی

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
گلاب به روتون من الان رفتم دسشویی شوهرم خواب بود پسرم دیده بود من نیستم به گریه افتاده حالا شوهر منم ...

ببخشیدا ولی خندم‌گرف😁😁😁😁

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

منم وقتی به شوهرم میگم فلان چیزو میخوام (میدونم که در توانش نیست) اما میگه اونم واست میخرم . همین که میگه دلم خوش میشه 

ما زنها خیلی ماهیم😉

اما اونا اژده هان🐉

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند