2737
2734
عنوان

توروخدابیاین نظر بدین شوهرم میخاد ببینه

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 36 پست

گلم من هزار سال مهمون این سنی حتی خواهر زاده و برادر زاده شوهرم هم تنها قبول نمیکنم با وجود احترام و اعتماد زیادی که به شوهرم دارم .حق دارین ناراحت بشین شما منم بودم میشدم . مهمان فقط خانوادگی بچه و خانم ودختر خانم و آقا پسر تنها نچچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم شوهرتون کار اشتباهی  نکرده

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2731
ینی مثلا اگ گف دارم میام خونتون میگیدنیا?

نه نمی گم نیاد  ولی خودمم نمیرم بخوابم تنهاش بذارم بعد ب رفتار شوهرم گیر بدم. شوهرم اینجور مهمون بیاد خونه نمیمونه. نهایتا به یه بهانه ای از زیرش درمیرم حوصله مسئولیت بچه ونوجوون ندارم.

پیش میاد بی خیال شو

بگو تکرار نکنه دیگه.

یاد خودم افتادم وقتی خونه مادرشوهرمم آشپزخونه اپن نیس بخوام کمک کنم روسریم رو در میارم همسرم  حرصش در میاد چون میگه ی وقت داداش میاد منم جوابم اینکه ب خودش گفتم در بسته اس یعنی اجازه بگیر

دوباره میگه بچه ها میان میرن باز میذارن در رو شاید اون موقع کسی رد بشه

خلاصه ب قول همسر گرام میگه۱۰سال شد ولی حرف تو گوش تو نرفت ک نرفت بجاش من پیر شدم خخخ

ولی نمیدونم چرا آدم تنبلی میکنه یا میگه ی لحظه اس 

منم ناراحت میشدم .اصلا درست نیست حتی اگه بچه خود ادم باشه ..خوش بینانه ترینحالتش اگه دختر خالتون همسرتون رو ببینه و ب روی خودش نیاره و بعدا به ماماوش یا کس دیگه بگه ،برای همسرتون بد میشه....احتمالا همسرتون ناخواسته این کار رو کرده و منطوری نداشته ولی  با ارامش ازشون بخواهید ک دیگه این کار رو نکنن 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚